Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

У Зеленського все упало

3

В порівнянні з І кварталом року падіння ВВП України склало 9,9%. Порівняно з аналогічним періодом минулого року, економіка України скоротилася на 11,4%.
Клоуни Зеленського за рік правління знищили стільки ж ВВП, скільки окупація Донбасу.
Може у напівшостого компенсували свою бездарність в економіці зовнішньополітичною діяльністю? Ні. Західна коаліція розвалена, тиск Києва на агресора припинився, старпери Кравчук з Фокіним заграють з терористами ОРДЛо, перетворюючи агресію РФ на "внутрішній конфлікт", як того прагне Кремль.
Може епоха бідності завершилась? Ні. Субсидії зменшились на мільярди, покупна спроможність громадян, їх пенсій та зарплат впала, малий та середній бізнес вмирає, безробіття росте.
А що ж встиг зробити Зеленський за 14 місяців? Побачити в дупі Путіна людину, здати наші позиції на фронті, повернути всі схеми олігархів, зробити діру в 300 млрд в бюджеті, посваритись зі стратегічним партнером США, зменшити фінансування армії і знищити програми по обороноздатності, уронити виробництво, продати маски за кордон в канун пандемії, відпочити п’ять разів, відремонтувати та переїхати в державні палаци, вбити медицину, припинити інвестиції, сховати Лєнку.
Прикольно, зебіли, з вашим припіздентом.
Tags: ВВП, ЗЕруїна, Зеленский, заметки О. Леусенко, падение производства, падение экономики, узеленского
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments