Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Московские монахи с Почаева будут делать бизнес на украинских школьниках

Монахи РПЦвУ из Почаевской лавры, имея в собственности земельный участок в центре города с коммерчески выгодным соседством со школой, с приближением нового учебного года построили на нем магазин канцелярских и школьных товаров.
Об этом сообщает издание За Збручем.

1

Тривалий карантин та відсутність паломників вочевидь добряче вдарили по доходах УПЦ МП у Почаєві, адже місцеві московські попи вдаються до нових та незвичних для церкви видів бізнесу.

Маючи у власності земельну ділянку у центрі міста з комерційно вигідним сусідством зі школою, із наближенням нового навчального року попи звели на ній магазин канцелярських та шкільних товарів.

Згідно з даними офіційного сайту Почаївської міської ради, ділянка, на якій розташований заклад торгівлі, належить Почаївській духовній семінарії Тернопільської єпархії УПЦ МП. Водночас, за інформацією публічної кадастрової карти, цільове призначення землі аж ніяк не комерційне, бо використовувати її можуть лише для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій.

Такі відступлення від норм закону з боку УПЦ МП у Почаєві далеко не найсерйозніші. У Почаївській лаврі, як ми повідомляли раніше, торгують безакцизним алкоголем та ювелірними виробами, займаються бездозвільною розробкою кар’єрів. Втім, землі УПЦ МП у Почаєві ще багато, як і бізнес-планів та старт-апів у гундяєвських попів.
Tags: Почаївська лавра, РПЦвУ, бизнес, гундяевцы, московские попы, московский патриархат, школьники
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments