Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Мандруйте Україною: Дворічанський нацпаркНа пошук інформації немає багато часу, а потрібні нові враження після тривалого сидіння на карантині? Укрїнформ пропонує фотознайомство з "незаїждженими" локаціями, які можуть зацікавити туриста.

Це яскраві точки на туристичній мапі України – архітектурні, природні, створені руками українців-сучасників. Побачивши їх раз на світлині, складно відмовити собі в мандрівці до них офлайн.

Національний природний парк "Дворічанський" – це унікальні крейдяні гори, розташовані вздовж правого берега річки Оскіл, пише портал "Мандруй Харківщиною".


Тут прокладено екостежки "Крейдяна" (завдовжки 5,2 км) та "Урочище Заломне" (завдовжки близько 3 км).
Перша проходить поміж крейдяних гір біля річки Оскіл, даруючи своїм відвідувачам фантастичні враження від поєднання синіх вод та білосніжних схилів пагорбів. Крокуючи другою, можна назбирати чимало грибів у лісовій просіці. В парку можна зустріти рідкісні рослини, а також тварин, що занесені до Червоної книги України. Обов’язково відвідайте це місце, аби вдосталь надихатись цілющим повітрям та позагоряти на чудових піщаних пляжах річки Оскіл.Tags: Слобожанщина, Харківщина, горы, зеленый туризм, краєвиди, мандри, парки, природа, путешествия
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments