Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Підтримай ATR - єдиний телеканал Криму, який надає об’єктивну інформацію

АТR - цілодобовий інформаційно-розважальний телеканал, що займає лідерські позиції у Криму.

Унікальність ATR відображена в нашому девізі: «О Сході для Заходу і про Захід для Сходу».

З моменту заснування телеканалу в 2005 році він позиціонує себе як «перший кримськотатарський», проте давно вийшов за ці вузькі рамки, що підтверджують свіжі рейтинги панелі Nielsen. На сьогодні ATR займає 1-е місце серед всіх регіональних телеканалів Криму і 5-е місце за часткою аудиторії серед 57 телеканалів, що віщають в Криму, включаючи українські і російські.

На сьогодні ATR є єдиним і незалежним телеканалом в АР Крим, який мовить у форматі live для численних каналів України з місць подій. Доказом нашої наполегливої праці та соціальної важливості є успішно проведені телемарафони з численними провідними політиками, творчими людьми Криму та України.

Наші новини збалансовані і робляться за класичними стандартами журналістики. Ми оперативно і об'єктивно розповідаємо про події в Криму, Україні і світі. Для цього ми відкрили власні корпункти в Києві, Москві, Стамбулі. ATR - єдиний в Криму передплатник міжнародного інформаційного агентства Reuters.

Сьогодні телеканал ATR знаходиться в складних політичних та економічних умовах, коли на межі можливих військових дій продовжує віщати і нести витрати на утримання телеканалу.

Сформована ситуація в країні значно відобразилась на основний дохідної частини діяльності телеканалу, що призвело до призупинення фінансування АTR: відсутність рекламних продуктів, співпраця зі спонсорами і партнерами - припинені.

Незважаючи ні на що, АТR продовжує свою роботу і дякує своїм глядачам за вибір та підтримку.

Куди буде використано бюджет, зібраний Спільнокоштом?

Докладніше - http://biggggidea.com/project/546/
Tags: Крым, крымские татары, масс-медиа, помощь, свобода слова, солидарность, телевидение
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments