Захопивши владу Зеленський веде себе трошки обережніше, щоб акуратно здати країну на поталу агресору.
— Леусенко (з криївки) (@leusenko1) July 16, 2020
Українці! Ворог – на Банковій. Ми маємо два фронти, Московія нас атакує ззовні і зсередини.
Зеленського під трибунал! Не будь толерантним до ворогів України! pic.twitter.com/sDwfDxMpcY
Зеленський, ми тебе попереджали, що за МОВУ порвемо? Тебе, московський прищ, попереджали, щоб не нищив армію? Казали, паяц, що жартувати з українцями будеш на підвалі?
— Леусенко (з криївки) (@leusenko1) July 16, 2020
Чекай бумеранг, ватнику. Ти ворог, ти – не президент, пакуй валізи на Ростов, досить знущатись над нацією. pic.twitter.com/gMWPbx2Hv0
Всі ці балачки про клоуна, зашквари, воно не розуміє мене втомили, бо маємо окупаційну адміністрацію Єрмака на Банковій.
— Леусенко (з криївки) (@leusenko1) July 16, 2020
Хто й надалі сміятиметься з московського паяца – це ваша особиста справа. До Зеленського треба ставитись, як до Путіна та агресора. pic.twitter.com/FzL31Jrbod
И ви чули, як сьогодні на Печерських пагорбах вила зажопівська шавка Королевська стосовно скачування виборів в окупаційних зонах, в Донецьку та Луганську обласні ради?
— Леусенко (з криївки) (@leusenko1) July 15, 2020
Натаха переплюнула навіть песика Баскервілів😂
Зараз цей рашкінський чорт знов лає на гетьмана за наказами слуг та Москви. pic.twitter.com/OIASTSJeGB
— Леусенко (з криївки) (@leusenko1) July 15, 2020
Зеленський визнав, що він зрадник. Він – ворог України.https://t.co/wiWWElVcBR
— Леусенко (з криївки) (@leusenko1) July 15, 2020
Сьогодні окупанти поранили семеро військових. Вчора від рук російських агресорів на Донбасі загинули троє українських бійців.
Головнокомандувач Зеленський сказав, що війна у нього в голові закінчилась