Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Міністр оборони у Зеленського перестав закуповувати боєприпаси під час розпалу агресії Москви

За словами московської маріонетки Зеленського – війна в його макітрі закінчилась. Йому чхати на нас і державу! Тим часом щодня гинуть наші захисники, які чужі для Зеленського.

Українці, вставаймо! Влада Зеленського веде країну на Голгофу. Це капітуляція та зрада! Якщо сидітиме по домівкам – завтра прокинемось в окупованому ГУЛАГу. Зелю під трибунал!Міністр оборони А.Таран провалює поставки боєприпасів в Збройні сили!

Зараз липень, але до сих пір не укладено жодного контракту на поставку основних видів боєприпасів, повідомляє в ФБ журналіст Ю. Бутусов.

Ключова проблема - не закуплені мінометні міни 120 мм - основний вид озброєнь, самий видатковий на Донбасі. Коли з Києва приїжджають військові чиновники і депутати на фронт і запитують, чим допомогти, їм на всіх рівнях говорять - міни 120 мм і міномети. Всі кивають, але не робиться нічого. Так ось - жодної міни 120 мм і жодного міномета 120 мм до сих пір не закуплено. Навіть в планах немає. Чим тільки не стріляють на фронті - мінами різних серій, різної маси, пристрілювання такими мінами вести дуже важко.

Міни 82 мм - не закуповуються. А адже вибух 82 мм в 3-му полку - це наслідок неякісних боєприпасів.

Гранати ВОГ - жодної штуки не куплене. На фронті ВОГі видають аптекарськими дозами. У плані є, контрактів – не має.

Снаряди 122 мм і 152 мм - жодної штуки не куплене. У плані є, контрактів – не має. Виникає питання, а навіщо ж ви утримуєте стільки артилерійських частин, якщо ви не забезпечуєте їх боєприпасами? А бойова підготовка як буде вестися?

Абсолютно критична для армії ситуація із закупівлею тепловізійних прицілів - їх одиниці на фронті, тепловізійні далекоміри і біноклі - одиниці на фронті. Про це не варто писати в пресі. проте як по-іншому вплинути? Вся вертикаль оборони країни в питанні боєприпасів і поставок необхідних озброєнь виявилася абсолютно недієздатною, вже липень, вже пройшли всі розумні й нерозумні терміни вивчення справ і уваги до проблеми.

Військове керівництво намагається не помічати війну і займається своїми кабінетними інтригами не розуміючи, що там хтось веде бій. У Зеленського не бачать, що Росія забезпечує мінами і мінометами і снарядами свої окупаційні війська без всяких питань. Кабінетна армія в Києві байдуже ставиться до захисту країни справжньою армією на фронті.

Міністр Таран, як людина далека від війни, повністю відірвався від реальності. Таке нехлюйство і безвідповідальність - це просто ганьба.
Tags: ЗСУ, ООС, Таран, антидержавна діяльність, боеприпасы, зрадники, капитуляция, предательство, русско-украинская война, узеленского
Subscribe

 • Телевізійна окупація

  За рік "перемир’я" Зеленського загинуло 45 українських воїнів, 145 поранено. Через неіснуючу "тишу" Зеленський віддав…

 • В Одессу прибыли корабли постоянной морской группы НАТО!

  Москва бьется в истерике и бешенстве! Вчера в одесский порт прибыли корабли постоянной морской группы SNMG2 для участия в военных учениях Sea…

 • Видовища для бидла

  Пам’ятаєте, як ЗЕзграя обіцяла "зубожілим" за Порошенка списання боргів за ЖКГ і зменшення тарифів? Проте, постійний ріст тарифів за…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment