Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Гучний ляпас від The Washington Post: Реформи в Україні померли, слова Зеленського нічого не значать

Злив профнеприродного Зеленського йде по всім фронтам. Якщо вже західні ЗМІ почали відверто називати Вову балаболом та лузером, то що казати про відношення українців до цього шмаркача.
Настав час не питати Коли? Як? Яким чином? Зеленський збирається щось робити, а тре вирішувати, як допомогти випадковому преЗЕденту мирно піти з посади.
Це стратегічне питання на найближчий час.


Helgi Sharp

Провідне американське видання публікує матеріал «Голова банку України подав у відставку і отримав труну як попередження. Це скандал, який загрожує економічному здоров’ю»:Вашингтонський часопис пише, що Україна шукає нового голову НБУ, проте ті, хто бажає подати свою заяву на заміщення посади, мають бути обережними.
Тут будуть потрібні міцні нерви. Бо посада передбачає постійні напади з боку телеканалів та впливових осіб.
Також існує тиск з боку політиків. Проплачені демонстрації можливо прийдуть до ваших дверей. І це не теоретичні погрози. Видання повідомляє, як до домівки Якова Смолія, який залишив, за його словами, внаслідок тиску на голову НБУ, принесли труну. Все це, на думку часопису, пробило ще одні «дірку» в обіцянках незаплямованого врядування, які лунали від Зеленського.
Зрештою, уряд Зе може постати перед серйозним конфліктом з тими, кого Україна потребує якнайбільше. Йдеться про її друзів у Європі, США та світових фінансових установах.
Криза, пов’язана з НБУ, як зазначає американська газета, різко піднімає ставки в Україні. Сумніви у незалежності українського центробанку ставлять під сумнів мільярди потенційної фінансової допомоги від МВФ, а також ЄС.
На думку фахівця з нових ринків Тімоті Еша, напад на НБУ надходить з боку впливового олігарха Ігоря Коломойського у намаганнях повернути контроль над його колишнім банком, який було націоналізовано 2016 року. Видання вказує, що саме Коломойський намагався позбутися Якова Смолія як голови НБУ.
На додаток, Тімоті Еш відверто каже, що «реформи в Україні померли». Більше того, існує серйозне занепокоєння тим, що ми стаємо свідками повернення до руйнівної економічної політики в Україні, яку свого часу проводив президент-втікач Віктор Янукович.
Вашингтонський часопис завершує, зазначаючи, що часові рамки гіркої відставки голови українського центробанку також постають певним ударом, бо ж лише три тижні тому Зе підписав меморандум з МВФ, погодившись на всі умови для того, аби фінансова допомога почала надходити в Україну. З огляду на це, газета стверджує, що «слово Зеленського геть нічого не значить».
* * *
Про бєспрєдєл і невігластво зеленої влади у світі не пише лише ледачий. Але щоб відволікти інформаційну увагу від цього, Зермак організує вкиди змонтованих записів та нові справи проти Порошенка. Не допоможе, сидіти будете ви, а не він.
Tags: washington post, Зеленский, балаболы, говорящие головы, иноСМИ, лузеры, невыполнение обещанного, слив
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments