Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

У Конгресі США закликали забезпечити Україні чіткий шлях до членства в НАТО

Впевнений, бачачи, з якою швидкістю Зеленський тулиться до агресивної рашки, наші союзники в Америці, принаймні, почали пришвидшувати процес північноатлантичної інтеграції України. Ми обов’язково станемо членами Альянсу, але не за московського петрушки. Тільки з Порошенко буде НАТО!

В СКУ привітали набуття Україною статусу члена Програми розширених можливостей НАТО
США будуть ефективніше протидіяти Росії, якщо Україна та Грузія вступлять до НАТО. Така думка пролунала упродовж слухань у Конгресі США, передає Голос Америки.

Слухання стосувались реакції Білого дому на повідомлення, що Росія платила Талібану за атаки на американських солдатів в Афганістані. Перед конгресменами виступили експерти з своїми пропозиціями стосовно того, як ефективніше протидіяти Росії на військовому та політичному рівнях.

Старший аналітик Атлантичної ради США та колишній заступник помічника Міністра оборони США Ян Бжезінський сказав, що дії Америки повинні бути негайними та безкомпромісними.

“Нам потрібно рішучіше підтримувати трансатлантичні прагнення Грузії та України. Розширення НАТО поширило мир і безпеку в Європі та посилило військову спроможність альянсу. Як Україні, так і Грузії слід забезпечити чіткий шлях до членства в НАТО. Продовження неоднозначної позиції лише посилює апетит Путіна і його відчуття можливості відновити панування над цими двома демократіями”, - заявив Бжезінський.

Також він закликав посилити економічний тиск проти РФ.

“Нинішні санкції можуть завдавати збитків російській економіці, але їхнім результатом мало бути стримання російської агресії — і тут вони не досягли успіху. Санкції треба посилити та націлити їх на конкретних росіян, а також сформувати комплексні санкції проти російського фінансового та енергетичного секторів”, - сказав експерт.

Як раніше повідомлялось, минулого місяця Україна отримала статус партнера НАТО з розширеними можливостями.
Tags: Бжезинський, Конгресс США, НАТО, Україна, натовцы, ответные меры, союзники
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment