Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Ерзац "нові обличчя": У Зеленського збираються призначити віце-прем’єром з ОПК старого кучміста

Олігарх Пінчук зміцнюється кадрами у команді Зеленського. Кремлівська прислуга хоче призначити Уруського вже наступного тижня. Цікаво, як це узгоджується з передвиборними обіцянками Зеленського про "нові обличчя"?Кабінет Міністрів у п’ятницю, 10 липня, зареєстрував у Верховній Раді проєкт постанови про призначення ексголови Держкосмосу Олега Уруського на посаду віце-прем'єра з питань оборонно-промислового комплексу.

Проєкт постанови зареєстровано в Раді під номером 3827.

Рада може призначити Уруського на посаду вже наступного тижня, повідомила заступниця голови парламентської фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук.

"Розраховуємо, що наступного тижня Верховна Рада на звичайному пленарному або позачерговому засіданні розгляне призначення віцепрем'єр-міністра - міністра з питань стратегічних галузей промисловості України. Постанова вже зареєстрована. Кандидат - Олег Уруський, колишній голова Державного космічного агентства", - написала вона у фейсбуці.

Перебуваючи в Одесі 4 липня, Зеленський анонсував, що з кандидатом у віце-прем'єри з питань промислової політики Кабмін визначиться наступного тижня, але імені не назвав.

У травні за створення посади віцепрем'єр-міністра з питань оборонно-промислової політики виступив секретар РНБО Олексій Данілов. Обговорення проходило у межах зустрічі Данілова з представниками найбільших підприємств авіаційної галузі.

57-річний Олег Уруський - уродженець Чорткова Тернопільської області.

1985 року закінчив Київське вище військове авіаційне інженерне училище. Доктор технічних наук.

У 1993-1996 роках працював головою управління у Національному космічному агентстві України.

У 1996-2000 роках очолював управління в апараті РНБО. У 2000-2003-му обіймав посаду першого заступника голови Державної комісії у справах оборонно-промислового комплексу країни. У 2003-2005 роках очолював відділ в секретаріаті уряду України.

2005 року став першим заступником глави Міністерства промислової політики.

З 21 січня до 19 серпня 2015 року очолював Державне космічне агентство України.
Tags: Зеленский, Кучма, ОПК, кадры, назначения, невыполнение обещанного, реванш, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments