Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

"Рабочая баба, как корабельная сосна" оказалась фанаткой ПутинаОдна з можливих кандидатів у мери Миколаєва від партії "Слуга народу" Тетяна Домбровська, яку обговорювали на скандальному записі Олександр Корнієнко і Давид Арахамія, симпатизує президенту РФ Путіну.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив співробітник НАБУ Євген Шевченко.

"Корабельна сосна", яку згадував Давид Арахамія - це Тетяна Домбровська, кандидат в мери Миколаєва від партії "Слуга народу". І на скріншотах можна побачити її думки та вподобання. Пане президенте, що скажете з цього приводу?", - написав він.

Нагадаємо, 23 червня в мережі з'явилось відео, на якому "слуги" Олександр Корнієнко та Давид Арахамія під час візиту до Миколаєва обговорювали зовнішність нардепа Ірини Аллахвердієвої.

Пізніше Корнієнко заявив, що "запис був змонтований, а фрази - вирвані з контексту.

Ім'я Ірини Аллахвердієвої, заявив Корнієнко, не мало ніякого відношення до обговорюваних питань, а просто "потрапило в монтаж".

"По-третє, я розумію, що деякі фривольні слова могли образити людей, особливо жінок. За що я від себе і від імені Давида (Арахамія) приношу вибачення", - додав лідер "Слуги народу".

Сама ж депутатка "Слуги народу" Ірина Аллахвердієва, яка стала предметом обговорення своїх колег Олександра Корнієнка і Давида Арахамії, вважає, що відповідне скандальне відео - це монтаж, оскільки Корнієнко і Арахамія її запевнили, що нічого подібного не говорили.

Пізніше голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко записав відеозвернення, де заявив, що назвав "робочою бабою" не колегу Ірину Аллахвердієву, а депутатку Миколаївської міської ради Тетяну Домбровську, а потім вибачився перед обома жінками.

Домбровська розповіла "24 каналу", що перша її реакція була негативною.

"Але я одразу отримала вибачення і вважаю, що частина, яка стосувалася мене, є високою оцінкою моєї роботи у місті, але у дуже грубій чоловічій формі", – пояснила Домбровська.

Вона додала, що говорити у такій формі про жінок неприпустимо. Водночас вважає, що не варто зациклюватися на скандалі.

"Я готова до подальшої співпраці. Інцидент вичерпано. Вибачення прийняті", – наголосила бізнесвумен.

Домбровська наразі очолює громадську організацію "Майбутнє Миколаєва".
Tags: "Слуга народа", враги, депутаты, кадры, мрази, прорасеяне, путинизм, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments