Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Американцы перекидывают много тысяч военных к границам Московии

США перекидають кілька тисяч військових до кордонів з РФ, як попередження Москві.
Тим часом президент-помилка Зеленський з багатьох ділянок навпаки відвів війська і наказував не стріляти. І це в країні, яка безпосереднє стоїть на передньому плані війни з агресором-окупантом.
Хіба це не зрада і не привід до імпічменту?
ЩОБ ПУТІН НЕ ЗАБУВАВ: США ПЕРЕКИДАЄ КІЛЬКА ТИСЯЧ ВІЙСЬКОВИХ ДО КОРДОНІВ З РФ

1

Міністр оборони Марк Еспер в понеділок представить президенту США Дональду Трампу варіанти виведення кількох тисяч американських військовослужбовців з Німеччини, багато з яких будуть перекинуті в Східну Європу.

Про це повідомляє Голос Америки.

За словами двох високопоставлених представників Пентагону, план передбачає скорочення постійної присутності американських військ в Німеччині на 9500 осіб до 25 000 військовослужбовців. За словами співрозмовників AFP, деякі з цих 9500 військовиків повернуться в США, а інших переведуть в країни Східної Європи.

Ці зміни, за словами представників Пентагону, слугуватимуть однозначним попередженням Путіну, чиї військові амбіції вкотре були підтверджені анексією українського Криму в 2014 році.

Нагадаємо, розвідка Сполучених Штатів Америки дійшла висновку, що російські військові пропонували винагороду пов'язаним з талібами бойовикам в Афганістані за вбивства американських військових.

Нагадаємо, США почали виводити своїх військових з Афганістану - виведення передбачено у мирній угоді, яку США уклали з угрупованням "Талібан".
Tags: Східна Європа, армия США, военные базы, ответные меры
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments