Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Захистимо Конституцію від зеленських!

Вітати, друзі, сьогодні нема з чим. Левова частка люмпенів зробила не тільки себе разом, але й нас, свідомих громадян, обравши президента, який топчеться по Конституції з першого дня інавгурації.

Мов би гарант Конституції Зеленський порушив цю Конституцію вже на 45-й хвилині після присяги на цьому Документі, оголосивши про розпуск Верховної Ради.
Вже рік Зеленський практично щодня порушує не тільки закони України, а й Основний закон держави.
Українці навіть створили сайт, де фіксуються порушення законодавства з боку Зеленського - https://ze.live
Останній раз Вова порушив Конституцію, коли наклав вето на Закон №1793 про покарання за порушення під час закупівлі оборонної продукції в порушення статті 94 Конституції України і видав громадян України іншій державі в порушення статті 25 Конституції.

1

Зеленський йдучи в президенти обіцяв, що піде з посади, якщо порушить Закон.
Упевнений, мільйони громадян уже рік чекають відставки Зеленського в зв'язку з його обіцянкою та не вважають його гарантом Конституції.
З системно скривдженою вас Конституцією, українці!

P.S.: Після стількох порушень Конституції Зеленський не зможе спокійно піти з посади. Його дорога веде на лаву підсудних.
P.P.S.: Зеленський – тимчасові незручності. Проте, традиції конституціоналізму в Україні завжди були лідируючими в світі. Конституція П. Орлика - перша в світі. Звід законів Руська Правда також був одним з найвизначніших системних збірок права тих часів.
Нинішня Конституція України також одна з просунутих в Європі. Україна - не Московія, на якій сьогодні за допомогою путінського шапіто знищуються залишки конституції.
Tags: День Конституції, Зеленский, Конституция, законодательство, нарушения, нарушители, статті О. Леусенка
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment