Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Слуги Москви

Не лише плівками фсбшника Деркача, а й іншими важелями зеленська зграя відпрацьовує срібники, які вкладались в виборчу кампанію Буратіно.
Важко знайти галузь, яку б зеленські пройдохи не нищили б на догоду Кремлю і не вирішували б питання так, як потрібно Москві.
"ПЛІВКИ ДЕРКАЧА" ВИКОРИСТОВУЮТЬ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПОВЕРНУТИ КОНТРОЛЬ КРЕМЛЯ НАД УКРАЇНОЮ

"Плівки Деркача"направлені на те, щоб повернути російський контроль над Україною.

Про це в ефірі "Прямого" заявив колишній генеральний прокурор України Юрій Луценко.

"Дивіться, коли вас роз’єднають – країні гаплик. Коли ви працюєте на повну потужність – одні захищаючи країну на сході, інші захищаючи країну в переговорах, у відновленні економіки – ми переможемо. Так от, сьогодні всі ці плівки направлені на одне. Сьогодні їх рекламують як зовнішнє втручання ті, хто хоче повернути московський контроль. Цих людей не влаштовує, що Порошенко особисто зумів втримати економіку країни, домовляючись про фінансову і військову підтримку зі Сполученими Штатами Америки.
А тепер я нагадаю, що таке російський контроль. При Януковичі міністр оборони – громадянин Росії. Голова Служби безпеки України – громадянин Росії. Начальник охорони президента – громадянин Росії. Нами керували напряму, нам віддавали накази, як роззброїти і знищити свою армію та економіку. Так от, сьогоднішні плівки не носять жодного компромату ні на Байдена, ні на Порошенка. Їх хочуть використати ті, хто хоче повернути Україну під Москву", - сказав Луценко.

Раніше в ексклюзивному коментарі "Прямому" колишній посол США в Україні Джон Гербст зазначав, що Україна виглядає смішною, коли починає розмови про державну зраду Порошенка.

Також Стівен Пайфер заявив, що Зеленський має не переслідувати Петра Порошенка, а дізнатись, звідки у народного депутата Андрія Деркача з’явились записи розмов на президентському рівні.

Нагадаємо, у Держдепі США висловили занепокоєння через заяви Зеленського про "плівки Деркача".

Раніше Петро Порошенко назвав "плівки Деркача" масштабною спецоперацією п'ятої колони Кремля проти України. "Через втягування у передвиборчу боротьбу в Америці вони намагаються підірвати двопартійну підтримку України Сполученими Штатами", - наголосив Порошенко.

Крім того, у штабі колишнього віце-президента США Джо Байдена відреагували на "плівки Деркача", назвавши їх "повністю відредагованими".

КОРУПЦІЯ, ДИКТАТОРСЬКІ ЗАКОНИ ТА СПРОБА ЗІРВАТИ БЕЗВІЗ З ЄС: ЩО ВІДОМО ПРО ОДІОЗНОГО ЕКСНАРДЕПА АНДРІЯ ДЕРКАЧА
Tags: Деркач, ЗЕорда, Луценко, кремлевские технологии, пленки Деркача, преследования оппозиции, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments