Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Гідність проти потерпілого

Репетиція барикад пройшла успішно! Зеленський сьогодні побачив згуртованість нації, яку він зневажає і боїться та реінкарнацію міфічних порохоботів, які в реалі представляють величезну силу свідомих громадян.

1

Я все більше пересвідчуюсь, що потерпілий в політиці керується якимось підручником на кшталт «Як обісратись та викликати до себе презирство». Ну, є ще варіант – Зеленський мазохіст. Це ж треба так налаштовувати суспільство, щоб з тебе не лише гикали, як з юродивого, а плювали тобі в очі.

2

Порох сьогодні був тріумфатором, а порохоботи довели, що вони згуртована, потужна сила громадян, яким болить за Україну. Сьогодні я знов відчув велику Стіну: З нашого боку – це українська громада, на їх стороні – московське ординство, яке поки керує зграєю реваншистів-мікроросів всередині нашого суспільства та тимчасовою ЗЕвладою.

3
4
5
6
7
8
9
10

Відчуття дежавю. Так починались Помаранчевий Майдан та Революція Гідності. Зеленський не лише спотворена калька путіна, він ксерокс лайна, найгірша карикатура Януковича. В мене нема сумнівів - ми приберемо цей фарс, висякаємось від цієї шмарклі.

Але порохоботи природжені переможці. Саме ми, після обрання Пороха п’ятим президентом змогли зупинити навалу московської імперії, звільнили 2/3 Донбасу і обламали путіну рога. Невже ми не зможемо перегризти кадик членограю, яким користуються, як ганчіркою, навіть люди з його оточення.
За нами – Україна, за зеленськими – темрява московства. Ми переможемо і слава Україні.

11
12
13
14
15
16
17
18

П’ять копійок: Порошенко виступав після важкої ночі біля труни батька. Навіть фашисти надавали час людям поховати спокійно близьких. Зеленський та його обслуга – нелюди. Вова закомплексований карлик. Вангую, що його зло дуже швидко повернеться бумерангом до нього сторицею. Це буде справедливо.
Tags: ЗЕорда, Зеленский, Порошенко, акции протеста, заметки О. Леусенко, зелюгеть, патріоти, порохоботы, судилище, фото
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 16 comments