Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Маємо справу з неповноцінною людиною на троні

Мені так само здається, що Зеленський в своєму розвитку застряг десь в пацанячому віці. Вперше на людях це проявилось, коли дитина скиглила і просила булаву, потім доказувала бійцю, що він не лох і йому вже 42 рочки. Тепер от знов теля проявило свою тупість - хотіло себе заразити.
Обрали на трон олігофрена.
Бажання Зеленського навмисно заразитися коронавірусом і показати українцям "що це не страшно" свідчить про підліткову психологію глави держави.

Про це в ефірі "Прямого" сказав психолог, спеціаліст з невербальної комунікації Валентин Ким.

"Психологія нашого президента така, що він вважає себе героєм. А герой має зробити вчинок, скориставшись обставинами для демонстрації свого героїзму. Це підліткова психологія. І зараз ми маємо справу с підлітком на троні. З недостатньо дорослою людиною, яка не розуміє, чим саме має займатись президент і що таке персональна відповідальність за владу.

Зеленський зізнався, що намагався зробити такий вчинок (заразитися коронавірусом - ред.), щоб через це впливати на все суспільство. Це свідчить про те, що він не розуміє причинно-наслідкових зв'язків. Зеленський вважає, що його фігура настільки велична, що має вплинути на все суспільство і переконати його в чомусь. Він апелює не до раціональних, а до емоційних сторін свого вчинку. Мовляв, ми боялися, була "депресуха". Це показує, що президент розуміє ситуацію через фільтр емоцій", - сказав психолог.

Нагадаємо, раніше Зеленський заявив, що хотів навмисно інфікуватись коронавірусом.
Tags: Зеленский, бахвальство, дебилы, мания и комплексы, маразм, психика, психология, шизофрения
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments