Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Влада Зеленського нищить українське літакобудування

Останні дні отримую на пошту та по телефону дуже тривожні повідомлення від робітників ДП «Антонов». Влада Зеленського не перший місяць тероризує та кошмарить підприємство – гордість нашої країни.

"Час такий, доводиться захищати те, що ще залишилося... Я не можу просто так це залишити, бо я впевнений на 100% що якщо Антонов зруйнують, то в нашій країні більше не буде нашої авіації, бо відродити це буде неможливо. Вся справа в тому, що інші авіазаводи України (великої авіації) не мають своїх розробок, вони будують наші літаки, і якщо зникне Антонов, то зникнуть і ті заводи..." - з листа робітника ДП «Антонов».

Тільки вчора з`явилась об'ява про мітинг на захист заводу, а сьогодні вже звільнено президента підприємства ДП “Антонов” Олександра Донця.
Відповідний наказ підписаний генеральним директором ДК "Укроборонпром" Айварасом Абромавичусом 9 червня.

2

Лише під час карантину "Укроборонпром" двічі направляв перевірки на ДП "Антонов"!

Всупереч забороні, встановленій на законодавчому рівні, на проведення перевірок під час карантину, на ДП "Антонов" за цей період було направлено дві комісії з перевірками від Державного концерну "Укроборонпром".

Про це сказав голова первинної організації Профспілки авіабудівників України на ДП «Антонов» Віктор Гуска на зборах колективу підприємства.

"Дивно, що до перевірок стратегічного режимного підприємства "Укроборонпром" залучає іноземні компанії, які тісно пов’язані з нашими конкурентами. "Укроборонпром" запропонував перед початком перевірок підписати договір про конфіденційність, але, згідно з ним, аудитори мали одержати картбланш на передачу добутої на «Антонові» інформації третій стороні, яка не пов’язана з підприємством жодними угодами", – зазначив президент ДП «Антонов».

Крім того, за словами Донця, наказ Укроборонпрому вимагає зобов’язати працівників підприємства надавати письмові пояснення, а також всю наявну інформацію та документацію у строки, встановлені у відповідних запитах про надання інформації.

При цьому, Донець наголосив, що згідно з наказами Укроборонпрому від 1 травня 2019 року №45 та від 30 жовтня 2019 року №288 (щодо взаємодії з органами влади), керівникам підприємств, що входять до складу концерну, забороняється без дозволу писати скарги в Офіс Президента, Кабмін чи Верховну Раду.

Водночас, п’ять профспілок ДП "Антонов" направили листа до Ради національної безпеки й оборони, СБУ, Президенту України, Прем’єр-міністру України, в якому повідомили про ризики, які виникають у зв’язку з перевіркою.

ДП «Антонов» – провідний український розробник і виробник авіатехніки. За рішенням уряду з 2015 року входить до концерну "Укроборонпром".
Tags: "Антонов", ЗЕруїна, Укроборонпром, авиастроение, митинги, узеленского
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments