Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Реваншист в мінкульті та мінінформі

Олександр Ткаченко фактично знищив Одеську кіностудію, був категорично проти дублювання фільмів українською мовою, за наказом Коломойського не пускав в ефір критику проти Путіна. .
Цій істоті віддадуть мінкульт-інформ. Що це, якщо не реванш проросійських сил?


Беня

Голова комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко, кандидатуру якого ухвалили на посаду міністра культури, виступав проти дублювання фільмів українською мовою.

Про це в ток-шоу "Прямий ефір" заявив народний депутат фракції "Європейська солідарність" Олег Синютка.

"Мене, наприклад, турбує Ткаченко на посаді міністра культури. Я дуже добре пам’ятаю його біографію, коли він виступав проти дублювання фільмів українською мовою. Чи змінилася його позиція? Ну, хай вийде і хай скаже українцям, що я тоді помилявся, коли я виступав проти того, щоб українська кіноіндустрія розвивалася як український кінематограф, не кажучи вже про інформаційні речі. Це що, буде продовження серіалів про Голобородька?", - сказав Синютка.

Олександр Ткаченко був причетний до фактичного знищення Одеської кіностудії.

Про це йшлося у розслідуванні журналістів-розслідувачів Watchdogs на телеканалі "Прямий".

Як повідомлялось, українська держава через недбальство Міністерства культури втратила контроль над Одеською кіностудією, яка перейшла у фактичну власність народного депутата від "Слуги народу" Олександра Ткаченка та славнозвісного київського забудовника Андрія Вавриша.

Олександр Ткаченко п’ятнадцять років тому ініціював акціонування Одеської кіностудії. Ідея була така – 50% плюс одна акція Одеської кіностудії лишаються у держави, а решта акцій переходять компанії Ткаченка "Нова студія". Все виглядало нібито непогано - держава залишала собі контрольний пакет, а натомість мала отримати потужний потік інвестицій через Олександра Ткаченка.

В реальності вийшло усе як завжди. Ніякого золотого дощу, натомість кіностудія перестала знімати кіно. За п’ятнадцять років при Ткаченку там зняли аж два фільми.

Кіностудія має п’ять гектарів на березі моря, на Французькому бульварі. Це найдорожча земля, яка тільки може бути в Одесі.

Андрій Вавриш став співвласником кіностудії разом із Ткаченком, у них обох по 25%. І звичайно, ми маємо просто повірити, що київський будівельник вирішив знімати в Одесі кіно.

Ще в січні Господарський суд міста Києва вирішив забрати у держави 7 мільйонів акцій Одеської кіностудії, близько 12%.

В тексті рішення це називається парадоксально – "витребувати акції із чужого незаконного володіння держави". Акції мали перейти на рахунок самого ж акціонерного товариства. Тобто кіностудія тепер сама ж має стати своїм акціонером, і це трохи мозколомна схема.

Міністерство культури за його очільника фактично "злило" це суд під Ткаченка і Вавриша.

Головне ось що - держава втрачає контрольний пакет, а для Вавриша і Ткаченко відкривається небачене вікно можливостей.

Детальніше дивіться і читайте за посиланням.

ЗЕ-МУШКЕТЕРИ ТА ВІДЖИМ ОДЕСЬКОЇ КІНОСТУДІЇ: НОВИЙ ВИПУСК WATCHDOGS.РОЗСЛІДУВАННЯ

Раніше голова комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив про намір на посаді міністра культури провести консультації стосовно мови, релігії, історії, тощо.

1 червня фракція "Слуга народу" підтримала кандидатуру колишнього гендиректора "1 + 1 медіа" Олександра Ткаченка на посаду міністра культури.

Нагадаємо, на сайті президента України зареєстрована петиція щодо призначення на посаду міністра культури директора Музею Івана Гончара, який 26 травня зазнав незаконного силового захоплення спецпризначеннями ДБР.

Ткаченко і Вавриш отримали остаточний контроль над Одеською кіностудією – Watchdogs.info
Tags: Минкульт, Мінінформ, Ткаченко, кадры, назначения, реванш, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments