Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Зашквари презедента-помилки № 110 (комікси)

Посилання на всі частини дайджесту "Кінець епохи бідності, жадібності і брехні" знаходяться тут (№№ 001-???)

(огляд народної творчості з соцмереж. Імена, прізвища, зображення, посади можуть нагадувати реальні персонажі)
Ой, лишенько, яка сумна новина!

Вчора Агентство Bloomberg та ресурс BuzzFeed News майже одночасно повідомили, що в Ігоря Коломойського проблеми. Масштаб проблем оцінюється перебуванням під слідством Великого журі.Велике журі ⏤ це такий неприємний для Коломойського орган, який вирішує, чи достатньо доказів, щоб пред’явити йому обвинувачення. Слідство ведеться у Клівленді, штат Огайо, де Коломойський займався відмиванням коштів, виведених з Приватбанку. Вкрадені мільярди він вкладав у нерухомість, зокрема в готель та 21-поверхову офісну будівлю. Через сітку офшорних компаній олігарх з партнерами скуповували також феросплавні та сталеварні заводи.

Якщо велике журі скаже, що доказів достатньо, Ігорю Валерійовичу буде пред'явлено офіційне обвинувачення. І, звісно, Україна не видає своїх громадян, але ніхто не говорить про громадянство України. Лише — про кіпрське або ізраїльське (Ігоре Валерійовичу, обирайте паспорт), тому ми авансом бажаємо Коломойському приємного польоту.

«Демократична Сокира» однозначно та беззаперечно вітає новину про те, що розслідування злочинів Коломойського рухається в правильному напрямку. За дивним збігом обставин (насправді ні) наприкінці 2019 року ми запустили кампанію #make_kolomoyskyi_poor_again, яка мала на меті привернути увагу американського істеблішменту до діяльності українського олігарха. Ми писали листи американським законодавцям ⏤ сенаторам та конгресменам, а також надсилали повідомлення окружним прокурорам. У зверненнях ми просили перевірити діяльність Коломойського у штаті/окрузі. Ми знали, що нешановний Ігор Валерійович володіє чималою кількістю нерухомості у США, а логіка підказувала нам, що нерухомість придбана за виведені гроші українців. Паралельно діяв наш англомовний сайт, де публікувались новини та досьє посіпак олігарха.

Робити акції під судами ⏤ це добре, і ми ще раз вклоняємось кожному, хто брав у них участь. Однак ми розуміли, що лещата американського правосуддя значно міцніші, ніж в українського. І якщо вже почав боротьбу з олігархом, будь ласкавий, використовуй усі можливі способи.

Сьогодні ми радіємо стримано, оскільки Коломойський ще не за ґратами. Але ми пишаємось вами ⏤ тими, хто підтримував та брав участь в проекті #make_kolomoyskyi_poor_again ⏤ усім членам діаспори, які відгукнулись на наш заклик. Наші порівняно невеликі зусилля привели до великих проблем Ігоря Коломойського.

Лену теперь и не узнать! :-)))
Отец Зеленского: “Переживаю за Вову, надоело все… Бьют его и бьют” Цитата отсюда : https://hpib.life/otec-zelenskogo-perezhivayu-za-vovu-nadoelo-vse-byut-ego-i-byut/


Продовження: Зашквари презедента-помилки № 111 (комікси)
*****
Допомога антимосковському українському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7422 2966 6940

Tags: "Слуга народа", #make_kolomoyskyi_poor_again, ЗЕорда, Зеленский, Коломойский, гумор, дайджест, демократура, зебіли, капитуляция, невыполнение обещанного, обзор, огляд, реванш, сатира, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments