Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Клеймо.

ЗЕЛЕНСЬКИЙ НЕБЕЗПЕЧНИЙ ДЛЯ КРАЇНИ ТА СУСПІЛЬСТВА


Зеленський втрачає взагалі зв'язок з реальністю та стає небезпечним для країни та суспільства, сказав народний депутат фракції "Європейська Солідарність" Олексій Гончаренко в ефірі "Прямого".

"Це вже знущання над нами всіма. Тобто призначити всіх своїх партнерів, друзів, по бізнесу, колег – це все нормально? Сусідів. Головне, що вони не куми. Тобто це знущання. Він… В мене відчуття небезпеки. Сидить людина. Єдине, що мені здається – він ще не зовсім знає якось цей авторитаризм, який в ньому повністю визрів, як його зреалізувати. У нього з цим є проблеми. Але внутрішньо там абсолютно все… Інших точок зору не існує, опозиція погана, ми їй дзвіночки зробимо. Всі, хто від нього пішов, погані.
Бачте, були вони якісь не такі. Всі не такі. Журналісти, які питають, не такі. Він сидить, і йому задає журналіст питання про той самий "кадровий голод", а він каже: хоч я тебе призначу… Що значить "я тебе призначу"? А якісь конкурси? Давайте призначимо журналіста з "Української правди" міністром охорони здоров’я. Мінімальна ж логіка якась має бути. Тобто він сидить: "хочешь, я тебе дам", "хочешь, тебе"", - сказав нардеп.

"І це небезпека. Цей президент небезпечний для країни, цей президент небезпечний для суспільства. Розповідати про те, що немає кінця епохи бідності? Всі це знають. Що немає кінця епохи брехні? Всі це знають. Набрехали вчителям про 4000 доларів, лікарям про 300% надбавки, всім набрехали. І далі що? І які там проблеми? Він сидить і каже: мене сьогодні… Він же розповідає про рейтинги. "Сьогодні мене підтримали ще більше, ви мені можете все, що завгодно казати, я дивився в рейтинги – там в мене все гаразд". Ось і вся історія. І тому це відчуття небезпеки. Він втрачає взагалі зв'язок з реальністю. Він – найвеличніший лідер сучасності в своїй уяві",- сказав Гончаренко.
Tags: Гончаренко, Зеленский, буратино, импотенты, лузеры, опасность, сцикло, токсичность
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments