Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

"Найчесніший".

ЯК НЕ ПЛАТИТИ ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК – ЛАЙФХАК ВІД ІВАНА БАКАНОВА


"Голова СБУ Іван Баканов опосередковано підтвердив, що ухиляється від сплати податків.

На тому тижні ми з колегами з Watchdogs випустили цілу програму про життя пана Баканова. Там було бугато цікавого. Чого варте лише те, що його родина досі активно користується російською соцмережею "Однокласніки". в цих "Однокласніках" постійно сидять і жінка Баканова, і його тесть, який живе з ними разом.

Тобто офіційно голова СБУ наполягає, що користування російськими соцмережами небезпечне, а реально - не може впоратися з ними навіть у власній родині. Це - лицемірство, але біда навіть не в тому. Родичі Баканова мають “Однокласнікі” на своїх мобільних пристроях. І це означає, що російська розвідка має повний доступ до всіх даних про життя голови Служби безпеки України: росіяни знають їхні геолокації, маршрути, номери телефонів, соціальні графи - все! І Баканова це не хвилює, - мабуть, Іван Геннадійович знає, що його “діяльність” на посаді голови СБУ росіянам у жодний спосіб не заважає. Тоді і справді нема, чого хвилюватися.

Через соцмережі родини Баканова ми вийшли на їхній маєток в селі Ходосівка під Києвом. У них там двоповерховий будинок, власне озеро і приватний парк. Формально, ніякого будинку не існує, а за реєстром майнових прав Іван Баканов володіє лише невеличким клаптиком землі на чотири сотки - під “особисте селянське господарство”. Бачите тут особисте селянське господарство? Навіть городу нема!

Ми надіслали до СБУ дуже докладний запит - чому майно не зареєстроване, чи платяться податки і так далі. І ось нарешті отримали відповідь. Спецслужба п’ять днів думала, аби відписати, що голова СБУ подасть свою декларацію в НАЗК і тільки НАЗК має право перевірити її достовірність. Наш запит містив пастку, і Баканов попався. Ми не питали про походження майна. Маєток у Ходосівці з’явився задовго до призначення Баканова на держслужбу. Ми питали, чому будинок не зарєстрований, і чи платить родина Баканових земельний податок за свої пів гектара. Це не є питання НАЗК. "Чи платите ви земельний податок?" - це просте питання, на яке можна відповісти так, чи ні. І пан Баканов відповісти не зміг.

Земельний податок - це плата за землю. Щонайменше три відсотки від нормативної грошової оцінки землі. Оподатковуються присадибні ділянки понад п’ятнадцять соток в містах і смт, і понад двадцять п’ять соток - в селах.

Подивіться ще раз на відео з коптера. Ви бачите тут єдину велику присадибну ділянку Івана Баканова, її площа близько сорока п’яти соток, майже пів гектара. Яле якщо подивитися ту саму землю на кадастровій карті, ви побачите не одну, а чотири ділянки, які записані на різних людей і мають різне цільове призначення. Щось належить Баканову, щось - дружині. Щось - присадибна ділянка, а щось - сільськогосподарська земля. Ще раз - насправді, ділянка одна. А по документах - їх кілька, і всі записані по-різному. Таким чином сім’я головного сбушника України може економити на податках.

Тепер у Баканова є трошки більше місяця, щоб похапцем все зареєструвати і подати декларацію. І це не буде легко, бо будинок стоїть на сільськогосподарській землі, та Іван Геннадійович сам винуватий - такі питання вирішувати треба ще до виборів, а не через рік після призначення.

Бо що ми маємо в результаті? Ми маємо голову контррозвідки, який дуже по-тупому ухилився від сплати податків, а все життя його сім’ї - абсолютно прозоре для російських спецслужб. Ви правда думаєте, що така людина може керувати Службою безпеки України? Людьми, які викрали Цемаха прямо з Донецьку, і непомітно вивезли його на підконтрольну територію? Нєа. Баканов на чолі СБУ - це приниження Служби".Нагадаємо, у голови Служби безпеки України Івана Баканова виявили "таємний" розкішний маєток у селі Ходосівка під Києвом.

Також стало відомо, що родина голови СБУ продовжує користуватись забороненою соцмережею "Одноклассники".

WATCHDOGS.РОЗСЛІДУВАННЯ: АГЕНТ 095 БАКАНОВ. ТАЄМНИЦІ ГОЛОВИ СБУ
Tags: watchdogs, Баканов, СБУ, журналистские расследования, земля, узеленского, уход от налогов
Subscribe

 • Хто виноситиме Зеленського з Банкової?

  Свої же його і винесуть після передозу ** Гунявий ублюдок вже поставив під сумнів Східне партнерство. Це другий куплет кремлівської частушки після…

 • Нашим ворогам на Схід. Може відпустимо їх без України?

  Зеленський розвалює українську армію: Бойові льотчики масово залишають Військово-повітряні сили ЗСУ. Лише за два роки препізденства членограя 140…

 • Віслюк нещастя

  А, що, може, дійсно, відпустимо віслюка до своїх патронів і бізнес-патронів у Москву?🤔 Там багато об’єктів для техногенних катаклізмів😎 **…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment