Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

За Коломойського взялося велике журі США, скоро можуть пред’явити звинувачення

Токсичний Беня потягне за собою в воронку Зеленського, бо американці знають, що більшість бандитських оборудок бородате бидло перекручувало через офшори свого буратіна.Український олігарх Ігор Коломойський перебуває під слідством федерального великого журі Америки. Бізнесмена підозрюють у відмиванні грошей в сфері нерухомості. Про це повідомляє BuzzFeed News, посилаючись на власні джерела, інформує InfoResist.

Велике журі вивчає фінанси українця в ході розслідування, яке відстежувало гроші з “Приватбанку” через лабіринт офшорних компаній в США.

Зокрема, серед покупок на території Америки вказується готель та офісний будинок у Клівленді.

В інтерв’ю BuzzFeed News Коломойський заявив, що не знав про розслідування і що звинувачення на його адресу з боку банківських регуляторів були навмисними для експропріації “Приватбанку”.

За його словами, він не порушував ніяких законів, а з Міністерства юстиції США до нього ніхто не звертався.

Бізнес-партнер Коломойського Геннадій Боголюбов, який також був акціонером “Приватбанку”, зазначив, що будь-яка нерухомість, куплена в США, була придбана за законні кошти.

У зв’язку з розслідуванням великого журі щодо Коломойського федеральні агенти неодноразово приїздили в Україну. Так, у лютому вони зустрілися з екс-генпрокурором Русланом Рябошапкою і слідчими НАБУ, щоб обговорити справу проти олігарха.

Якщо велике журі зробить висновок, що доказів достатньо, Коломойському буде пред’явлено звинувачення. У такому разі українській владі доведеться видати олігарха Сполученим Штатам, бо між країнами є договір про екстрадицію.

Нагадаємо, в квітні минулого року ЗМІ повідомили, що ФБР веде розслідування відносно Коломойського. Американці вивчають можливі фінансові злочини, вчинені олігархом. Зокрема, його підозрюють у відмиванні грошей.
Tags: Коломойский, США, олигархи, отмыв денег, офшоры, расследование, следствие, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments