Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

За Зеленського Україна зникає з зовнішньої арени як суб’єкт

Подібна зовнішньополітична лінія Зеленського – це і є кремлівський план Буратіно. Не погоджуватись з цією тезою можуть лише вороги Української держави.Підсумком зовнішньополітичного року президентства Володимира Зеленського став повний відхід від принципу "нічого про Україну без України".

Про це в ефірі "Прямого" заявила співголова фракції "Європейська солідарність" Ірина Геращенко.

"Нас турбує, що першим ключовим підсумком зовнішньополітичного року Зеленського став повний відхід від принципу "нічого про Україну без України". І ми бачимо – щодня і щотижня йде порушення цього принципу. Трамп обговорює з Путіним Україну, Макрон обговорює з Путіним Донбас, офіс пані Меркель обговорює з офісом Путіна Донбас. Де там Україна? Очевидно, що це нас не просто не задовольняє, а ми взагалі вважаємо, що Україна як такий суб’єкт зникає з зовнішньої арени. І зараз не найкращий час взагалі для того, щоб відстоювати свої позиції в світ, світ зайнятий королнавірусом, економічна криза накриває світова Європейський Союз і Сполучені Штати Америки. Тут треба демонструвати дуже активну зовнішню політику, а не просто говорити, що нас поінформували, що такий був візит. Власне, це все дуже небезпечно", - заявила вона.

"В той день, коли Козак перебував у Берліні, було вбито ще одного українського воїна. Протягом року президента Зеленського загинуло більше ста українських солдатів. Власне, це і є ключова історія, яку на кожній міжнародній зустрічі має піднімати Україна, – те, що залишається невирішеним безпековий блок Мінських угод. А в цей час Україна взагалі відходить від так званої дорожньої карти, на якій ми весь час наполягали в контексті виконання Росією Мінських угод. І ця дорожня карта мала ключові блоку і їх послідовність: безпековий, гуманітарний і тільки потім політичний. А зараз все перевернуто з ніг на голову. І навпаки ми бачимо, що щодня Україна набирає на себе нові зобов’язання, а саме – політичного блоку", наголосила депутат.

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗНАЧНОЮ МІРОЮ УСУНУТИЙ ВІД ПИТАНЬ ЗОВНІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ
Tags: Геращенко, Зеленский, Україна, буратино, зовнішня політика, капитуляция, кремлевские технологии, кроты Лубянки
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments