Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Зеленський – перше мудило, яке відкрито заговорило про запровадження в країні рабства

А ви що думали, вас по макітрі будуть буратіни гладити? Ні! Прийшла московська тля, задача якої - знищення української свободи. Думай.ТЕ!Зеленський - це перший керівник незалежної України, після відновлення української незалежності в 91 році, який взагалі заговорив про рабство в Україні. Про це в ток-шоу "Ситуація" заявив політичний експерт Андрій Смолій.

"Мене найбільше шокувала та фраза, яку сказав пан Зеленський, якщо не помиляюся, два дні назад: в Україні немає рабства. Це, мабуть, чи не перший керівник незалежної України, власне, після відновлення нашої незалежності в 91 році, який взагалі заговорив про рабство в Україні", - сказав Смолій.

Він наголосив, що такі фрази в 2020 році у цивілізованому світі є просто недоречними.

"Що стосується порушення конституційних прав. Перш за все, я згоден в тому, що, в принципі, Конституція чи жоден президент країни, чи жоден чиновник, чи жоден уряд, чи будь-яка інша людина не може обмежувати конституційні права громадян нашої держави. І так само, в цілому, не важливо, чи це людина, чи група людей, які будуть мати договір з урядом тієї чи іншої країни, чи це буде договір з якоюсь компанією, чи вони просто поїдуть в іншу країну і там знайдуть собі роботу. У нас таких людей, треба говорити, мільйони", - додав Смолій.
Tags: ЗЕорда, Зеленский, Смолий, рабство
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments