Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Смердючий щур Рабинович в совєцькі роки обібрав жінку, героя війниЗМІ розкопали таємницю Рабіновича: у 1980-х політик отримав срок за обман легендарної льотчиці?

Нардеп Вадим Рабінович, який зараз намагається робити політичну кар'єру, розкручуючи проект "За життя", приховує деякі факти зі своєї біографії. Про це йдеться в розслідуванні, опублікованому виданням "Известия в Украине".
"Зараз 64-річний депутат Вадим Рабінович з екранів підконтрольних йому телеканалів часто звинувачує своїх колег по Верховній Раді в корупції і організації злочинних схем. Однак в Харкові, звідки він родом, ще багато хто пам'ятає, що гроші на життя "борець з корупцією" отримував обкрадаючи людей і країну", - пише видання. За даними "Известий ..." майбутній політик у тюрмі сидів кілька разів, загалом близько 10 років, частину цього терміну намагаючись симулювати божевілля.

За даними журналістів, Рабінович був заарештований за обман відомої в Харкові і в усьому СРСР людини - легендарної льотчиці-героїні Валентини Гризодубової, дочки також відомого льотчика Степана Гризодубова.

Вадим Рабінович дізнався, що на одному з підприємств почався випуск дефіцитного лінолеуму підвищеної якості. Втершись в довіру до своєї землячки (Рабінович також з Харкова) - Гризодубової, він переконав її в тому, що хоче реконструювати будинок-музей сім'ї Гризодубових в Харкові. Зворушена жінка похилого віку вибила під це безкоштовне виділення будматеріалів, включаючи лінолеум, на мільйони рублів. Практично вся партія зникла. А точніше - була продана Рабіновичем на чорному ринку.

Дізнавшись про це, Валентина Гризодубова написала заяву в міліцію і Рабіновича, за інформацією видання, заарештували. Щоправда, через деякий час випустили. За однією з версій - після втручання КДБ. Але Рабінович незабаром попався на спекуляціях товарами. Після чого, за активної участі Гризодубової, справа щодо його мільйонних розкрадань будматеріалів, відпущених на музей сім'ї льотчиці, нарешті дійшла до суду. Рабінович отримав 14 років в'язниці. Хоча весь термін він не відсидів, а вийшов в 1990 році.
Tags: ОПЗЖ, Рабинович, аферисты, воры, компромат, криминал, мошенники, уголовщина
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment