Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Зеленський за пабєдабєсіє агресора: Вперше за 5 років влада не вшанувала День пам’яті та примирення

Вперше за п’ять років влада не вшанувала День пам’яті та примирення, а віддала українську історію на відкуп Російській Федерації.

Про це в ефірі "Прямого" після акції "Перша хвилина миру" заявила народний депутат України від фракції "Європейська Солідарність" Ірина Геращенко.

"Ми маємо право на свою історію. І мене сьогодні обурює, що вперше за п’ять років нинішня влада не вшановує День пам’яті і примирення, який не просто наближає нас до європейського контенту, а тим самим українська влада віддає українську історію на відкуп тій самій Росії і Путіну, який сміє переписувати українську історію, привласнювати собі наші героїчні сторінки, розповідати, що і без українців можна було б перемогти нацизм і фашизм. Очевидно, що це не так. І очевидно, що ця героїзація Сталіна, яка сьогодні відбувається на Росії, – це спроба насправді виправдати тоталітаризм, перекреслити витоки того, які страшні події і процеси відбувалися в 30-40 роках в Європі. І тоді так само закривали очі на ці тоталітарні режими. Ми бачимо, що сьогодні багато уроків не вивчено світом. Закриваються очі на злочини Путіна і його режиму, на те, що сьогодні розчленовується Україна. І саме тому так важливо вчити свою історію, відстоювати її, знати її, пам’ятати і захищати країну", - заявила вона.
Tags: Геращенко, День памяти, ЗЕорда, Зеленский, прорасеяне, реванш
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments