Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Грузія відкликає посла з України для консультацій через Саакашвілі

Докерувались, потвори зеленські, нічого гарного зробити не змогли, але почали нас сварити з найближчими стратегічними друзями. Вава – ти зеро.Грузія викликала в Тбілісі для консультацій надзвичайного і повноважного посла цієї країни в Україні Теймураза Шарашенідзе повідомляє Ехо.Кавказа з посиланням на главу МЗС Грузії Давида Залкаліані.

Залкаліані підкреслив, що мова поки не йде про розрив дипломатичних відносин з Україною або перегляд стратегічного партнерства між країнами. Однак, за його словами, "призначення стратегічним партнером людини, засудженого і розшукуваного судовою системою Грузії, викликає питання, через що було прийнято рішення про відкликання в Тбілісі для консультацій надзвичайного і повноважного посла".

Йдеться про призначення Міхеїла Саакашвілі главою виконавчого комітету реформ України, проти чого виступала Грузія.

Саакашвілі покинув країну в 2013 році за кілька днів до закінчення терміну повноважень.

У червні 2018 року в Грузії заочно засудили Саакашвілі до шести років позбавлення волі у справі про побиття колишнього опозиційного депутата Валерія Гелашвілі в 2005 році.

Тбіліський міський суд визнав Саакашвілі винним за звинуваченням у навмисному нанесенні тяжкої шкоди здоров'ю і в зловживанні владою із застосуванням насильства. Сам Саакашвілі назвав вирок незаконним.
Tags: Грузия, Саакашвили, назначения, послы, скандалы, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments