Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

"Богдан" планує випускати автобуси та тролейбуси із системами знезараження

"Богдан" офіційно подав заявку для отримання патенту на встановлення системи очищення та знезараження як повітря, так і поверхонь в салоні пасажирського транспортного засобу, аналогам якої в Україні ще немає. Такі комплексні системи будуть встановлюватися в усіх автобусах і тролейбусах, які надалі виготовлятимуться в цехах луцького "Богдан Моторс"", - йдеться у повідомленні прес-служби корпорації "Богдан".


Зазначається, що така система очищає та знезаражує повітря і поверхні в салоні автобусів і тролейбусів від будь-яких шкідливих частинок, мікроорганізмів і вірусів. Для обробки на кінцевих точках маршруту будуть встановлені бактерицидні безозонові кварцові лампи, а протягом всієї мандрівки в салоні з пасажирами працюватиме бактерицидний рециркулятор повітря.

В корпорації наголошують, що не нові автобуси та тролейбуси «Богдан» також можна буде переобладнати та встановити у них такі комплексні системи очищення і знезараження.

Бактерицидні безозонові лампи вбивають віруси, в тому числі грипу, бактерії, мікроби, цвіль, грибки, дріжджі, спори та інші інфекційні мікроорганізми.

Бактерицидний рециркулятор призначений для знезараження повітря і поверхонь в приміщенні УФ-променями. Він застосовується для знищення мікроорганізмів та вірусів на поверхні предметів і в повітряному просторі у присутності пасажирів.

За темою: Предупрежден - вооружен!
Tags: "Богдан", автобусы, автопром, городской транспорт, дезинфекция, защита, зроблено в Україні, коронавирус, троллейбусы, эпидемии
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments