Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

У Зеленського прикриваються карантином, щоб привести до влади людей Януковича

Я в цьому не сумнівався ще до виборів, що Зеленський - це антимайдан, це реванш московських гнид.Замість "нових облич" та "реформаторів", команда президента Володимира Зеленського призначає на високі державні посади людей часів Януковича. Про це в ефірі "Прямого" сказала юрист, народний депутат VIII скликання Вікторія Пташник.

"Можна прикритися карантином і не проводити конкурси. Хоча історія з непроведенням конкурсів стала актуальною для команди Зеленського ще до появи карантину. Я хочу нагадати призначення в.о. голови ДБР пані Венедиктової. Вона саме призначалася як "в.о." саме для того, щоб не проводити конкурс і дати можливість працювати їй на тій посаді. А далі начебто вона проводила конкурси на призначення своїх заступників. Хоча ви пам’ятаєте, як вони проводилися: декілька днів, саме в Новий рік, і надавалося, щоб зібрати й подати документи, три дні, починаючи з 30 грудня і закінчуючи 2 січня. Деякі особи, які спромоглися подати відповідні документи, вони взагалі були не допущені до участі у так званому конкурсі", - сказала Пташник.

Вона також припустила, що влада буде прикриватись карантином для того, щоб не проводити конкурси на державні посади.

"Зараз будуть прикриватися карантином і говорити про те, що нам потрібно оперативно реагувати на те, що відбувається в державі, саме тому не можемо стільки часу витрачати на конкурсні процедури, які виписані законодавством. Але це досить погана історія. Тому що таким чином не використовуються обіцяні соціальні ліфти й до влади приводять не так званих "молодих реформаторів" і "нові обличчя", а фактично команда Зеленського починає призначати "нафталінові обличчя", які ми бачили за часів Януковича. Десь вони їх відшуковують. І поступово соціальні ліфти починають працювати для тих облич команди Януковича, від яких весь український народ вже давно відмовився", - сказала екснардеп.

Нагадаємо, Єврокомісія висловила стурбованість призначенням в Україні топ-чиновників без конкурсу.

Минулого тижня Кабінет Міністрів без конкурсу призначив Олексія Любченка новим головою Державної податкової служби.
Tags: кадры, назначения, реванш, режим Януковича, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments