Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Москва звинувачує Порошенка у зриві т.з. "гумконвою" з РФ в Києво-Печерську лавру

Якщо агресор звинувачує українського політика, то це додає йому лише плюси. А то, що т.з. "гумконвої" гундяєвським попам – це технологія Луб’янки українцям було зрозуміло від початку цієї спецоперації. Респект, Петро Олексійовичу!

Доставка російського «гуманітарного конвою» у Києво-Печерську лавру зірвана через реакцію Петра Порошенка і його партії - про це заявив депутат нелегітимної Держдуми країни-агресора С.Гаврилов, повідомляє близький до РПЦ сайт «Царьград».Як пише Главком, за словами російських окупантів, Кремль хотів допомогти монахам Лаври та всім киянам. Однак через заяви Порошенка, що російський конвой спрямований на захоплення Лаври та суперечить національним інтересам України, офіс Зеленського відмовився від «гуманітарної співпраці».

Російське видання пише, що таким чином офіційний Київ «продемонстрував безпорадність перед лицем радикалів, які відбили руку допомоги».

Нагадаємо, країна-агресор РФ хотіла привезти для охопленої коронавірусом Києво-Печерської лаври вантаж з «гуманітарною допомогою».

Раніше омбудсмен РФ Москалькова попросила свою українську колегу Людмилу Денисову допомогти з доставкою до лаври гуманітарного вантажу від російських «вірян» - бо ж міністерство соціальної політики України «не відповідає».

Денісова пояснила Москальковій, що не вирішує таких питань, а тільки контролює дотримання прав.

Москалькова у зверненні вказувала, що росіяни зібрали дві тонни ліків, дезінфікуючих засобів, масок, рукавиць й інших засобів для боротьби з коронавірусом. Вона каже, що попросила посприяти українську колегу, адже у міністерстві соціальної політики на звернення Росії начебто не відреагували.

Як відомо, під час карантину владика Києво-Печерської лаври Паша-мерседес закликав вірян «не боятися, йти до храму причащатися», а пізніше лавра стає джерелом спалаху коронавірусу у столиці.
Tags: Києво-Печерська Лавра, Порошенко, РПЦвУ, гибридные войны, гумконвои, кремлевские технологии, московские попы, обвинения
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments