Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Влада Зеленського повинна компенсувати малому і середньому бізнесу втрати від карантину

Повинна ЗЕвлада-то повинна, але, як казав Вава "я вам нічого нє должен!". Лохонулись ЗЕвиборці, тепер треба виправляти помилку 2019 року. Замість слуг народу отримали буратін Кремля і олігархів.Якщо держава запроваджує жорсткі обмеження на період карантину, вона зобов’язана компенсувати втрати, які несе малий та середній бізнес. Поки що в Україні, на відміну від інших країн світу, влада не запропонувала антикризової стратегії для порятунку підприємців.

Про це заявив п’ятий Президент України, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко.

"Якщо держава вводить карантин – держава має компенсувати малому та середньому бізнесу втрати від карантину. Так робиться в усьому світі, крім України", – зазначає Петро Порошенко, передає "Прямий".

Лідер "Європейської Солідарності" вкотре підтвердив, що фракція готова надати фахову підтримку для розробки антикризової стратегії, якої наразі немає.

"Ми готові надати весь інтелектуальний потенціал нашої політичної сили для того, щоб об’єднати зусилля на протидію коронавірусу, на протидію економічній кризі. Ми маємо об’єднатися для того, щоб спільно долати виклики і загрози", – переконаний Петро Порошенко.

Нагадаємо, "Європейська Солідарність" наполягає на тому, щоб у разі захворювання на коронавірус лікарі отримували 200 тисяч гривень страхових виплат.

Народні депутати підтвердили, що їм надходила розсилка з повідомленням від депутата Олександра Гереги щодо продажу у мережі "Епіцентр" медичних засобів, які прибули з Китаю на літаку "Мрія". Вантаж зустрічав клоун Зеленський.

Сотні лікарів Київської міської клінічної лікарні №8 30 квітня влаштували мітинг, тому що за місяць отримали меншу заробітну плату ніж за попередні місяці, а про обіцяні надбавки навіть не йдеться.
Tags: ЗЕорда, Зеленский, Порошенко, карантин, компенсации, малий бізнес, потери, предприниматели, середній клас, убытки
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments