Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Стартувала індексація пенсій: менше %, ніж за законом і пізніше на 2 місяці

Епоха бідності за Зеленського автоматично стала епохою справжнього зубожіння. Зеленський знов кинув українських пенсіонерів та інвалідів. Дивіться самі на схему Вави:З 1 травня ЗЕвлада змушена провести автоматичну індексацію пенсій, хоча це мало статися ще з 1 березня, згідно закону, який прийняли за часів Порошенка. .

Перерахунок не буде здійснено "заднім числом" (з березня), тобто доплат за березень та квітень пенсіонери не отримають.

Розмір мінімальної пенсії буде підвищено з 1,7 тис. гривень до 2,1 тис. гривень, тобто до рівня прожиткового мінімуму. При цьому якщо після перерахунку рівень пенсії буде менше 2,1 тис. гривень, то таким особам будуть нараховувати доплату в розмірі відсутньої суми.

При цьому обов'язковою умовою підвищення пенсії до рівня прожиткового мінімуму буде наявність достатнього страхового стажу (для жінок не менше 30 років, для чоловіків - від 35 років).

Для всіх пенсіонерів, у яких розмір пенсії становить понад 2,1 тис. гривень, індексацію проведуть шляхом множення на коефіцієнт 1,11.
Але за законом Порошенка індексація повинна складати коефіцієнт 2.

Не отримають доплат пенсіонери, які мають різного роду надбавки (за вислугу років, пільговий стаж). Не буде надбавок і для працюючих пенсіонерів.

Зараз близько третини пенсіонерів в Україні отримують пенсії менше 2 тис. гривень.

В тому числі, пенсії по 1,4-1,5 тис. гривень отримують близько 1,6 тис. осіб, а менше 1,4 тис. гривень - 78,4 тис. осіб (це особи з недостатнім страховим стажем). Для таких осіб індексація з 1 травня складе лише близько 100 гривень.
Tags: Зеленский, инвалиды, кидняк, лохотрон, невыполнение обещанного, пенсии, пенсионеры, социальная сфера, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments