Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Зеленський жодного разу не зустрів літак з благодійним вантажем для медиків

Вава - дурень, досі не зрозумів де він і на якій посаді. Він все ще грається в Квартал, хоча хвіртка за ним вже захлопнулась, вертання назад нема, а відповідати доведеться за все. І дуже скоро.

Літак "Мрія", який прилетів з Китаю був з комерційним вантажем, а президент Зеленський жодного разу не зустрів літака, який прилетів з благодійною допомогою. Про це в ефірі "Прямого" заявила народний депутат фракції "Європейська Солідарність" Ірина Фріз.

"Щодо літака "Мрія", який зустрічав пан президент з усією світою, тобто з усім своїм офісом. "Мрія" прилетіла, і намагаються нам сказати, що це подія державного масштабу, але "Мрія" прилетіла з комерційним грузом. Пан Зеленський жодного разу не зустрів літака, який прилетів з благодійною допомогою", - сказала політик.

"Я хочу сказати, що за останні декілька днів два літаки "Узбецьких авіаліній"… тому що хоча "Мрія" прийшла напівпорожньою, не дала можливості перевезти груз, який зафрахтував "Рошен" та Фонд Петра Порошенка, а це захисні костюми. Останні два літаки привезли 85 тисяч костюмів, які було закуплено в Південній Кореї і які будуть не через будь-яку мережу торговельну продаватися, і навіть спонукати листами, щоб саме ці засоби захисту придбали в той чи інший спосіб представники регіональної влади, а ці костюми є благодійною допомогою від корпорації "Рошен", від Фонду Петра Порошенка, які будуть по регіонах доставлятися безпосередньо і передаватися лікарям для того, щоб надати їм максимальний захист сьогодні. Тому що вони знаходяться на передовій боротьби сьогодні з коронавірусом…", - зазначила Фріз.

ЗЕЛЕНСЬКИЙ УРОЧИСТО ЗУСТРІЧАВ ЛІТАК З МАСКАМИ НЕ ДЛЯ ЛІКАРІВ, А ДЛЯ ТОРГОВИХ МЕРЕЖ: У ЗМІ ОПРИЛЮДНИЛИ ШОКУЮЧІ ДОКУМЕНТИ
Tags: "Мрія", Зеленский, Фріз, благотворительность, пиар, показуха, помощь, самолеты
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments