Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Медики Києва вийшли на мітинг, бо отримали найнижчу зарплатню за рік

Торік в кожному мажоритарному окрузі столиці перемогли представники Зеленського, а не Порошенка. Значить більшість лікарів голосували за клоуна. Сьогодні під час пандемії за права і зарплати медиків бореться лише "Євросолідарність". Отак і живемо – битий небитого захищає.Сотні лікарів Київської міської клінічної лікарні №8 зібралися на мітинг біля входу медичного закладу, тому що за місяць отримали меншу заробітну плату ніж за попередні місяці, а про обіцяні надбавки навіть не йдеться.

Про це з місця події розповіла кореспондент "Прямого" Вікторія Максимова.

Без доплат за квітень, на голій ставці – таку зарплату отримали лікарі Київської міської лікарні №8. Попри обіцянки чиновників, зарплата за квітень прийшла найнижча за весь рік. Лікарі обурилися, викликали на зустріч головного лікаря та низку телеканалів, щоб отримати пояснення.

Київська міська лікарня №8 працює з інфікованими COVID-19. Сюди привозять хворих з пневмонією. Тут роблять тестування на коронавірус. Допоки результати стають відомі, пацієнти в лікарні перебувають від двох до восьми днів. Важкі і нетранспортабельні залишаються тут у реанімації, інших відвозять у профільні лікарні.

"Ця "расчетка" просто… Я вчора пів дня плакала. Я не бачу дитину півтора місяця. Я не контактую зі знайомими. Дивіться, при зарплаті мінімальній в Україні 4700, у нас оклад 2480. Це доплата. На карточку зарплати мені прийшло авансу 1120. І 3627 зарплата. Ви скажіть, будь ласка, де хоч би мінімальна зарплата?", - розповіла молодша медична сестра Олена Білоус.

"3750. В цьому місяці я получила 3162 гривні. Ми дожили до пенсії і ми маємо 4000. Лікарі, які працюють стільки років, з вищою категорією…" - сказала лікар-алерголог вищої категорії Валентина Самойлова.

"До лікарів-мітингувальників вийшов головний лікар. Він пояснив: з початку квітня Київська міська клінічна лікарня №8 підпадає під реформу, і нині лікарня фінансується не з бюджету міста, а з Національної служби здоров’я України. Каже: мерську надбавку обіцяють все-таки виплатити у перших числах травня. Та конкретики поки що немає", - зазначила кореспондент.

Детальніше дивіться у сюжеті "Прямого":Влада півтора місяця не може виплатити надбавки до зарплат лікарям, за які проголосувала Верховна Рада України.

ЩОДНЯ КОРОНАВІРУСОМ ІНФІКУЮТЬСЯ ДЕСЯТКИ ЛІКАРІВ, А МОНОБІЛЬШІСТЬ ЗЕЛЕНСЬКОГО НЕ КВАПИТЬСЯ З УХВАЛЕННЯМ ЗАКОНУ ЩОДО ОБОВ’ЯЗКОВОГО СТРАХУВАННЯ МЕДИКІВ - ГЕРАЩЕНКО
Tags: ЗЕорда, Київ, бумеранг, врачи, зарплаты, зубожіння, коронавирус, медики, митинги, покращення, эпидемии
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments