Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Голова Нетишина написал заявление на РПЦвУ (МП) из-за распространения коронавируса в городе

Дуже важливий почин і приклад для інших громад і місцевої влади, який треба поширювати в країні. Московські попи РПЦвУ (екс-УПЦ МП) порушили кримінальний кодекс, вони навмисно заражали громадян і повинні понести покарання за законом.
Чекаємо відповідних заяв про злочини РПЦвУ МП в СБУ та поліцію від Київської мерії, влад Почаївського району, Тернопільщини, Закарпаття тощо.
Мэр г. Нетишин Хмельницкой области, где зафиксировали девять случаев заражения коронавирусом, в том числе заболели двое сотрудников Хмельницкой АЭС, написал заявления на РПЦвУ (экс-УПЦ Московского патриархата) в полицию и СБУ. Об этом Александр Супрунюк сообщил в интервью изданию "Є".

"Перші випадки були виявлені в суботу і одна з жінок - співробітниця Хмельницької АЕС. І проблемно те, що вона мала доступ до місць загального користування, де працює саме оперативний персонал. Вже відібрано 119 зразків контактних осіб на дослідження. Це 75 співробітників атомної електростанції, 24 лікарі та 17 контактних осіб. Ці зразки ми відправили вчора. А в неділю ми відправили зразки тих контактних, які виявили в суботу", - рассказал Супрунюк.

Мэр сообщил, что в лаборатории подтвердили три случая коронавируса: у московских попа и диакона, а также врача, которые тесно контактировали после пасхальных обрядов. Также у трех членов семьи гундяевца подтвердили COVID-19.

"На жаль, дружина священника, у якої підтвердили коронавірусну інфекцію, працює на Хмельницькій АЕС. Зараз з усіми цими людьми визначаємо контактних осіб, а це великий обсяг роботи. Адже тільки по першим двом особам ми змушені були перевіряти більше тисячі контактних. Я звернувся до людей через соціальні мережі, щоб всі, хто був на богослужінні, звернулися до своїх сімейних лікарів", - пояснил мэр города.

Супрунюк заявил, что будет обращаться в правоохранительные органы об открытии уголовного производства о массовом заражении.

"Я вже підписав на СБУ і поліцію заяву про скоєння кримінального злочину. Протягом всього періоду передсвяткових і святкових днів систематично найбільша проблема була зі священниками Московського патріархату, які ігнорували наші заходи, саботували їх, грубо поводилися, погрожували. Досить дивна і неадекватна, мені здається, поведінка... Зараз всі контакти, які є, пов'язані з церквою Московського патріархату, окрім першого випадку. Хоча ця жінка привезла хвороба з Шумського району, де вона вже захворіла і є підозра, що в Почаївській лаврі", - пояснил мэр Нетешина.

Супрунюк заявил, что считает действия священников РПЦвУ (экс-УПЦ МП) неадекватными.

"Вони підписували документ, що зобов'язуються не допустити масових скупчень. Але проігнорували зобов'язання і, я вважаю, що це є підставою для кримінальної справи", - резюмировал мэр города.


Tags: РПЦвУ, Хмельниччина, геть попів МП, коронавирус, местная власть, московские попы, московский патриархат, мэры, русская зараза, уголовные дела
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment