Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

"Слуги" сами прервали карантин. Президенты, айда на волю!

Тищенко барижить в своїх ресторанах під час карантину, Венедіктова бреше в деклараціях..
Зеленський! Чому "слуги" з твоєї партії поводяться, як президенти, а президенти (за твоїми словами – кожен українець) живуть, як слуги?


2

Ресторатор Федотенков о работе ресторана "слуги народа" Тищенко: После этого считаю карантин аннулированным. Открываю летние террасы

После того, как выяснилось, что заведение нардепа от СН Николая Тищенко работает, несмотря на карантин, можно считать карантинные меры аннулированными и возобновлять работу заведений общественного питания.

Об этом на своей странице в Фейсбуке написал совладелец сети ресторанов Tarantino family Дмитрий Федотенков

"Посмотрел расследование Бигуса. Про то, как проигранный ресторатор, но очевидно очень влиятельный госдеятель, пирует во время чумы. И, пользуясь поддержкой влиятельных друзей во власти, открывает ресторан "Велюр". Ни страха, ни чести, ни совести. Когда вся отрасль положена на лопатки и владельцев кофеен штрафуют за кофе навынос. Считаю, что с сегодняшнего дня карантин в предложенном правительством варианте аннулирован. С завтрашнего дня я открываю летние террасы ряда заведений. Как человек уважающий закон, буду платить по 17 тыс. грн штрафа. И в отличие от Тищенко соблюдать нормы безопасности всеми доступными способами - маски, дистанция, дезинфекция и хорошее настроение. Жду в гости всех и даже Тищенко. Здоровья и приятного аппетита!" - заявил он.ВЕНЕДІКТОВА НЕ ВНЕСЛА В ДЕКЛАРАЦІЮ КВАРТИРУ В КИЄВІ І ВКАЗАЛА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ ХАРКІВСЬКУ ОБЛАСТЬ

Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова не вказала в декларації квартиру в Києві на вулиці Круглоуніверситетській, в якій наразі проживає. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

3

Крім того, в декларації станом на 2020 рік Венедіктова заявила, що її місце проживання - в Харківській області.

На питання журналістів, чому вона не внесла київську квартиру в декларацію, генпрокурорка відповіла, що у неї "все відображається як треба".

"Дивіться, я юрист за фахом. Більш того, зі мною зараз працюють юристи адвокати на постійній основі. Все, що відбувається в моєму, знову ж кажу, приватно-публічного житті - все відображається таким чином, як треба, повірте мені. Я можу забезпечити собі професійний юридичний супровід", - сказала вона.

Також Венедіктова не відповіла, придбала вона квартиру або ж орендує.

"А ви знаєте, що декларація публікується в конкретні дати. Якби я придбала це житло, ви б побачили моє придбання. Тому ви можете розуміти, що є різні механізми, коли і як люди проживають. Якби воно було в моїй власності, ви б побачили зміни в декларативному стані", - уникла прямої відповіді генпрокурорка.

Раніше повідомлялося, що активіст Сергій Стерненко, якому Венедіктова пообіцяла підозру у вбивстві, написав на неї заяву через незадекларований годинник.


Tags: "Слуга народа", Венедиктова, ЗЕорда, Тищенко, декларация о доходах, карантин, рестораны, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments