Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Через відсутність у Зеленського клепки і стратегії РФ нав’язує свій сценарій Нормандського формату

А що ви ще хтіли? Коли воно каже, що не має часу на стратегію, то виходить, що не вони когось зробили разом, а агресор робить їх по самі гланди. Казку про рибака і золоту рибку читали? Так та рибка і була нашим Порохом, а зебіли – старою.

1
Українська влада не має стратегії переговорів у Нормандському форматі, що дає неабияку перевагу Росії на міжнародній арені.

"Не зрозуміло, чого хоче українська влада від цих зустрічей (у Нормандському форматі – ред.) І чітко зрозуміло, чого хоче Росія. Через це, якщо ми вважаємо, що нічого не робиться, то насправді це робиться. І робиться те, що потрібно Росії. Росія справді в "режимі дятла" вбиває у свідомість Заходу те, що потрібно для Російської Федерації", - заявив народний депутат з фракції "Європейська Солідарність" Володимир В’ятрович у ток-шоу "Прямий ефір".

За його словами, попередня українська влада, йдучи на "нормандський" формат, досить чітко розуміла, для чого вона це робить.

"По-перше, зупинити безпосередньо фазу збройної агресії і вторгнення з боку Російської Федерації. По-друге, зорганізувати міжнародну коаліцію проти Росії, зокрема побудувати систему стримування через санкції проти РФ. Це ті завдання, які ставила перед собою попередня влада, і вона їх виконала, зокрема, цими зустрічами в "нормандському" форматі", - зазначив В’ятрович.

"Що ми маємо зараз? Зеленський, зокрема, у своєму цьому умовному річному звіті з президентства відновлення Нормандському формату ставить як один із найбільших своїх успіхів. Тільки от питання: а що Україна має з цього Нормандського формату? Чого саме досягнула Україна? Поки що нічого. Чому? Тому що не зрозуміло, чого Україна хоче досягнути від цього Нормандського формату. І насправді, на жаль, зараз ми є свідками того, що серед усіх країн-учасників Нормандського формату саме Росія нав’язує свій сценарій, а не Україна", - підкреслив депутат.

За словами народної депутатки від "ЄС" Ірини Геращенко, Росія не виконала жодної домовленості Нормандської зустрічі, при цьому Зеленський бере додаткові зобов’язання, підіграючи Путіну.

Раніше Міністерство закордонних справ підтвердило, що відеоконференція міністрів Нормандської четвірки відбудеться 30 квітня.
Tags: В'ятрович, Зеленский, Нормандский формат, аматоры, зовнішня політика, капитуляция, кремлевские технологии, лохи, лузеры, стратегия
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment