Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

У Зеленського дозволили призначати смотрящего Податкової служби без конкурсу.

Чогось не чути гошників – вічних борців з корупцією, не волають інші кишенькові партійки, крім однієї «Євросолідарності». Офісом банкує торговець посадами Єрмак. Податкову віддадуть ручному хом’ячку, що далі? Хіба не зрозуміло, що це вже часи Януковича, а Майдан Зеленський давно злив у сортир? До речі, разом з вами, 73%скоти.Кабінет міністрів України 24 квітня прийняв рішення призначати главу Державної податкової служби за прискореною процедурою - без проведення попереднього конкурсу. Про це повідомляє Урядовий портал.

"Погодитися з пропозицією Міністра фінансів України Марченка С. М. щодо необхідності призначення на вакантну посаду Голови Державної податкової служби України шляхом укладення контракту про проходження державної служби", - йдеться в документі.

Проводити співбесіди буде перший заступник міністра фінансів Денис Улютін.

Згідно з оголошенням на сайті Кабміну, конкурс на керівника Податкової пройде 28 квітня, термін подачі документів закінчується сьогодні, 27 квітня, о 10:00.

Нагадаємо, 24 квітня на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів звільнили очільника державної митної служби Максима Нефьодова. Також звільнено Сергія Верланова з посту голови Державної фіскальної служби.

Крім того, звільнені заступники Нефьодова - Роберт Зелді, Денис Шендрик та Сергій Петухов. З посади заступника голови ДФС звільнений Дмитро Венцковський.


Tags: ЗЕорда, Податкова, Уряд, коррупция, реванш, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments