Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Таємні зв'язки Венедіктової з аваківцями вилізли назовні

Нові обличчя? Ментівська династія Венедіктової, пов’язана з Аваковим, Портновим. У Зеленського нема гідних кадрів. Від слова зовсім.

Брат генпрокурорки Ірини Венедіктової довгий час працював у бізнесі родини голови МВС Арсена Авакова, а її чоловік обіймає високий пост у поліції. Про це повідомляє програма "Схеми: корупція в деталях".Журналісти з’ясували, що рідний брат генерального прокурора Сергій Венедіктов з 2008 до 2016 року працював головним юристом у кількох ТОВ, які спеціалізуються на видобутку газу з державних надр. Це - "Газоконденсатне родовище Денисівське", "Сахалінське", "Мар’їнське" і "Гравеліт-21" (дві останні вже ліквідовані). Всі ці фірми належали до ПАТ "Інвестор" родини Арсена Авакова (включно з сином Олексієм і дружиною Інною) та його бізнеспартнера, екс-депутата Ігоря Котвицького.

Чоловік Венедіктової Денис Колесник також має відношення до МВС. Він працює заступником начальника Департаменту кіберполіції України.

За інформацією "Схем", раніше Колесник був начальником відділу протидії кіберзлочинам у кіберполіції Харківської області, але після того, як його дружина потрапила у владу у 2019 році, його підвищили - чоловіка Венедіктової перевели в Київ і призначили заступником начальника кіберполіції всієї України. Більше того, з підполковника його підвищили до полковника.

Також журналісти дізналися, що Венедіктова з чоловіком не вказали у майнових деклараціях своє київське житло. Вони стверджують, що мешкають у Харкові, але "Схеми" з’ясували, що подружжя проживає в центрі Києва на вулиці Круглоуніверсітетській. Саме звідси Венедіктова і Колесник щодня їздять на роботу.
Tags: Венедиктова, аваковцы, кадры, прокуроры, связи, узеленского
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments