Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Верховний суд Грузії залишив в силі вирок злочинцю Саакашвілі

Ось цю макаку Зеленський хотів призначити в уряд. Мало у нього клоунів, сепарів і корупціонерів, так він хоче розбавити свій тераріум панаїхавшими жебраками.
Дякую, Вава, дуже дякую. Йди краще пісюном на роялі грати, і не сміши весь світ своєю дебільністю.Верховний суд Грузії не задовольнив касаційну скаргу адвоката експрезидента Михеїла Саакашвілі про скасування вироку Тбіліського міського суду, який визнав його винним в перевищенні службових повноважень на посаді президента.

Про це повідомляє Головна прокуратура Грузії, передає "Інтерфакс".

За вироком суду першої інстанції Саакашвілі заочно у 2018 році був засуджений до трьох років тюремного ув'язнення за перевищення службових повноважень у справі про вбивство у 2006 році банківського службовця Сандро Гиргвліані. Зокрема, Саакашвілі президентською владою незаконно помилував чотирьох колишніх співробітників поліції, що розправилися з Гиргвліані. Засуджені поліцейські завдяки указу Саакашвілі про помилування провели в ув'язненні замість восьми лише два роки.

Співробітник банку Гиргвліані був убитий в околицях Тбілісі в січні 2006 року, після сварки в одному з ресторанів Тбілісі з дружиною колишнього міністра внутрішніх справ Вано Мерабішвілі й колишнім начальником департаменту конституційної безпеки Датою Ахалая. За їхнім наказом четверо поліцейських вивели з ресторану Гиргвліані, відвезли за місто, де забили до смерті.

Екс-президент Саакашвілі заочно засуджений на шість років ув'язнення у справі про побиття у 2005 році депутата парламенту Грузії Валерія Гелашвілі. Ще одна кримінальна справа проти Саакашвілі про розтрату державних коштів знаходиться в судочинстві.
Tags: Верховний суд, Грузия, Саакашвили, кадры, преступления, преступники
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments