Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Політолог спрогнозував втечу Зеленського, якщо не буде угоди з МВФ

Та ні, шановне панство, це було б занадто вдала спецоперація, якщо б буратіна нахєр прибрали з Неньки. Не з нашим щастям. Щоб позбавитись цих кошерних бариг українцям треба попрацювати підручними засобами. І хоч цей прогноз озвучив мертвечуківський рупор, то нехай, нам потрібно, щоб павуки один іншого залякували:

«Якщо не буде угоди з МВФ»: Погребінський прогнозує втечу Зеленського з УкраїниЯкщо Києву не вдасться укласти нову угоду з Міжнародним валютним фондом про виділення чергового кредиту, Зеленський втече з України. Така думка прозвучала від київського політолога Михайла Погребинського.

Він пояснив, що дві третини доходної частини бюджету країни складають тільки запозичення. Якщо МВФ не виділить Києву черговий кредит, керівництву країни не буде чим виплачувати зарплати і пенсії.

Якщо влада вирішить запустити друкарський верстат, то вже через пару місяців курс долара досягне 300 гривень, пояснив Погребінський. Через зміни державного бюджету України на поточний рік ВВП скоротиться на 3,9%, а ще зовсім недавно аналітики прогнозували зростання в 3,7%. Замість прогнозованих 27 гривень за долар, американська валюта подорожчає майже до 30 гривень.

Що стосується інфляції, то замість обіцяних 5,5%, вона досягне 8,7%. Політолог підкреслив, що без кредитів Міжнародного валютного фонду Зеленському доведеться терміново шукати літак в Оман.
Tags: Зеленский, МВФ, Погребинський, бегство, законопроекты, прогнозы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments