Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

ЗЕ-роковини (траур): Як за рік принизити Україну

Андрій Смолій, політичний експерт

За рік перебування Зеленського на посаді президента вдалося майже все чого так хотів Кремль. Знищити зовнішню політику, делегітимізувати державні інституції, перетворити правоохоронні органи у виключно маріонеткові, згорнути рух на національну політику, здати український порядок денний на Донбасі, а головне - знищити економіку."21 квітня 2019 року стало повноцінним відліком розвороту країни на 180 градусів. "Геть від Москви" перетворилося на «Геть від України». Україна сама по собі стала завадою, перепоною, річчю, що заважає владі Зеленського реалізувати свої меркантильні та недолугі інтереси.

Мова та армія стали кісткою в горлі. Щоденні бажання зе-команди принизити все що стосується національних цінностей, національної пам‘яті, українських героїв - стали лейтмотивом роботи багатьох "слуг народу".

Кадрова політика "нових облич" повністю провалилась, а економічна ситуація в держави - в крутому піке. Вже за рік країна на порозі дефолту та очікування мінусового ВВП.

На цьому фоні, олігархи повертають свій вплив. Уряд Зеленського перетворився на ряд олігархічного консенсусу, а «слуги народу» у парламенті поділені на бізнес-групи впливу.

Зрештою, влада Зеленського за рік, замість будівництва держави, зайнялася боротьбою з самою Україною та її цінностями. Нічого дивного, адже рік назад попереджали, просили, пояснювали. Українське сьогодення однозначно увійде у підручники світової історії під назвою "ЯК НЕ ПОТРІБНО РОБИТИ".
Tags: Зеленский, аматоры, враги, лузеры, мрази, пидарасы
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments