Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Зеленський здобув президентство лише де-юре, лідером нації він не став і вже не зможе

Володимир Зеленський за рік свого президентства так і не розібрався у державному управлінні, крім того, Вовіку не вдалося стати лідером нації, яким був п’ятий президент України Петро Порошенко, заявив політичний експерт Антон Малєєв у ефірі "Прямого"."Юридично титул президента Зеленський собі здобув, а фактично лідером нації він так і не став. І взагалі не знає, що це таке, і як це і куди це… Перш за все, щоб мало відрізняти справжнього лідера нації, яким він намагається стати і переплюнути у цьому Петра Порошенка, що йому навряд чи колись вдасться, - так це мислити стратегічно.

Ми вже рік чуємо, що стратегії немає. А те, що він ляпнув у Савіка Шустера, що "головне вижити, а там подивимось"… Таке враження, що Україні головне вижити, а потім подивимось, що буде далі… Це і є квінтесенція Зеленського і його правління.

Але б тільки він. Є багато фахових людей направлених на євроінтеграцію буквально поручилися своїми фаховими вміннями за популіста. Поручилися – і поплатилися.

Я не кажу, що уряд Андрія Гончарука був дуже професійним, але він хоч щось розумів, як воно функціонує… І він поплатився за те, що поручився за популіста, і популіст його прибрав моментально, як тільки зрозумів, що не може збагнути, а що ж там коїться.

Андрій Богдан – та сама історія. Людина навіть не розбиралася ні в чому, але її теж як найближчого товариша прибрали. І всіх решту теж будуть прибирати, бо Зеленський не розбирається, що таке держава. Він не розбирається, як вона влаштована, він не розбирається, що з нею робити. Все, що він здатен робити – це виходити, корчити ці "рожииці", - зазначив експерт.

ЗЕЛЕНСЬКИЙ БОЇТЬСЯ ОПОЗИЦІЇ, А НАЙБІЛЬШЕ – ЇЇ ЛІДЕРА ПЕТРА ПОРОШЕНКА

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ГРАЄ ЛІДЕРА І НЕ БУВАЄ ЩИРИМ


Tags: ЗЕорда, Зеленский, аматоры, лузеры, мнение, оценка
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments