Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

На Великдень московські попи з СOVID-19 забарикадувались у Почаєві і не пускали медиків

Влада ЗЕ виявилась імпотентною. Жодного руху на встановлення правопорядку в неканонічному московському патріархаті. Зеленський несе повну відповідальність за поширення Ковід в країні.

У Почаївській Лаврі настоятель забарикадувався й не пускає медиків, хоча там підозрюють спалах СOVID-19.Медики кажуть, що службовці та хористи Почаївської лаври розносять коронавірусну інфекцію по іншим районам.

Фахівці підозрюють, що на території Почаївської лаври великий спалах коронавірусної інфекції, але підтвердили лабораторно цього не можуть, адже настоятель категорично відмовляється від співпраці й не пускає до храму. Про це розповіла головний санітарний лікар Тернопільщини Оксана Чайчук, повідомляє TIMES.ZT.

“У нас вчора виникла ситуація з Шумським районом, що тісно пов’язаний з Почаївською лаврою, так як священик, який бере участь у хорі в Почаївській лаврі, є священнослужителем на території Збаразького району, а дружина його працює бухгалтером у Шумській лікарні. Відповідно, контакти пішли як по співробітниках бухгалтерії, так і головний лікар у нас позитивний та багато лікарів. Вчора [15 квітня] був 21 позитивний результат, а всього по Шумську 26 позитивних”, – повідомила Чайчук.

Також вона зазначила, що попи-хористи Почаївської лаври мають філії в Шумському, Кременецькому та Збаразькому районах, тож можуть переносити інфекцію. При цьому настоятель Лаври категорично відмовляється виходити на зв`язок, так само, як і його помічники. Мер міста також відмовився втручатися в цю ситуацію.
Tags: Почаївська лавра, РПЦвУ, геть попів МП, коронавирус, медики, московские попы, московский патриархат, русская зараза, эпидемии
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments

Recent Posts from This Journal