Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Благодійна допомога ROSHEN у боротьбі з пандемією Covid-19 станом на 14/4/2020Для лікарень та медперсоналу Кондитерська корпорація Roshen закупила:
30 000 комплектів костюмів індивідуального захисту
100 000 стерильних костюмів індивідуального захисту
10 портативних рентген-апаратів
10 000 високоякісних захисних окулярів
60 000 пар нестерильних нітрилових рукавичок
Roshen профінансував закупку 25 000 продуктових наборів "Життєлюб" для літніх людей. Один такий продуктовий набір коштує 225 гривень і складається з гречки, макаронів, рису, цукру, пшеничної крупи, солодощів, м'ясних консервів, олії та туалетного паперу .

Нашим першочерговим обов’язком було вжити усіх необхідних заходів , спрямованих на запобігання розповсюдження захворювання, забезпечити безперервний виробничий процес та зберегти рівень добробуту співробітників.

Як відповідальний бізнес Корпорація ще на початку карантинних заходів:
1. максимально усунула від роботи співробітників старше 55 років, з метою збереження їх життя і здоров'я;
2. посилили санітарно-гігієнічних норми та медичний контроль за станом здоров’я співробітників;
3. організували міські транспортні спецрейси для доставки працівників до робочих місць;
4. зберегли оплату співробітників, відсторонених від роботи через вік, а також працюючим віддалено.
Окрім того компанія взяла на себе зобов'язання по 100% покриттю вартості лікування співробітників, при захворюванні на коронавірус COVID-19. Корпорація Roshen багато років системно займається підтримкою сектору охорони здоров’я і не планує зупинятись на досягнутому. Ми докладаємо усіх зусиль, щоб допомогти задовольнити критичні потреби в цей складний час. Ми постійно вивчаємо та оновлюємо потреби медичних закладів та продовжимо забезпечувати необхідним для боротьби з Covid-19 лікарні та медперсонал. Окрім того, Корпорація розпочала закупку медикаментів для підопічних медичних закладів.

Ми переконані, що під час кризових ситуацій у питаннях благодійності потрібно тримати голову холодною і дотримуватись чіткого плану. За будь-яких умов соціальна відповідальність має фокусуватись на значимості та системності, з урахуванням закону адекватності.

Ми маємо намір докласти максимум зусиль, щоб допомогти в цій боротьбі . Водночас ми прекрасно розуміємо, що перемога можливо лише в тісному і ефективному партнерстві та координації усіх представників відповідального бізнесу з МОЗом та безпосередньо з лікарнями. Проконсультувавшись з МОЗ ми взялись за закупку того, що є першочерговим для робити лікарів та лікарень в цілому в умовах пандемії – індивідуальний захист.Підробиці тут: Roshen.com
Tags: Порошенко, Рошен, благотворительность, захисні костюми, компании, коронавирус, маски, помощь, эпидемии
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments