Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

В Кремлі наказали Зеленському дискредитувати Майдан як джерело незалежності України та її євровибору

І ЗЕко-манда швидкими темпами виконує завдання Москви: знищує українську культуру, скоро візьметься за мову, переслідує атовців та волонтерів, капітулює на фронті, губить армію і економіку.

У Кремлі поставили завдання дискредитувати Майдан як джерело незалежності України та її європейського вибору.

Про це в ефірі "Прямого" заявив генеральний прокурор України (2016-2019) Юрій Луценко.

"Я згадав про анонімну заяву Державного бюро розслідувань, яку ніхто не підписав, а просто повісили у себе на сайті, лише для того, щоб звернути увагу на буквально перший абзац. Він, власне, розшифровує нам, чому раптом взялися за Тетяну Чорновол. Там написано дуже чітко. Вони пишуть так: справою, кримінальним провадженням встановлено, що масові розстріли столиці почалися після підпалу Тетяною Чорновол офісу "Партії регіонів". Тобто в людей, в яких до сих пір, напевно, не вивітрилася лояльність до "Партії регіонів", є така збочена логіка: якщо хтось підпалив офіс "Партії регіонів", то поліція має право вбити 30 чоловік на вулиці. У них така логіка: раз Тетяна Чорновол підпалила, кинула пляшку в якесь приміщення, то поліція може після цього, як після тригера, спускового крючка, вбити 30 чоловік. І це, по їхній логіці, зв’язано", - сказав колишній генпрокурор.

У Кремлі давно поставлена задача "п'ятій колоні", яка вискочила з троянського коня, котрий наш доблесний народ завів у владу на минулих виборах. Цій "п’ятій колоні" поставлена задача – дискредитувати Майдан як джерело незалежності України та її європейського вибору. Майдан є джерелом всього, що символізує собою незалежна Україна. Саме з неї йшли сотні на війну, саме з неї до сих пір фонтанують ідеї на захист незалежності України, а не перетворення в "малоросію". Що для цього треба зробити? Дискредитувати подвиг ста мирних людей, яких розстріляли за злочинним наказом на Майдані. Відтак логіка цієї "п’ятої колони" зрозуміла", - сказав Луценко.


Tags: ДБР, ЗЕорда, Луценко, Чорновіл, дискредитация, кремлевские технологии, кроты Лубянки, пятая колонна
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments