Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Світлина українського рожевого озера потрапило до National Geographic TravellerСвітлина одеського фотографа Євгена Самученка з’явилася на розвороті травневого випуску британського видання про подорожі National Geographic Traveller. Про це повідомив автор фото в Facebook.

«Мій знімок з України опубліковано на розвороті друкованого журналу National Geographic Traveller. Травневий випуск», – написав Самученко.

Фото – частина серії At the Pink Planet («На Рожевій планеті»), яка увійшла до шорт-листа премії Sony World Photography Awards 2020. Знімки зроблені на соляних озерах у Херсонській області.«Коли вперше бачиш рожеві соляні озера в Херсонській області в Україні, створюється враження, що дивишся на іншу планету. В літні місяці мікроскопічні водорості впливають на колір води, через що вона стає червоно-рожевою. Якщо дивитися на все це згори, краєвид відкривається просто неземний, тому я знімав з дрона, щоб передати всю атмосферу цього незвичайного місця», – прокоментував свій проєкт Євген Самученко.
Tags: Херсонщина, достопримечательности, иноСМИ, красиво, краєвиди, озера, природа, соль, українське, фото
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments