Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Зеленский мелкая, дешевая, ущербная мразь.

Сводить счеты с оппонентами в такое тяжелое для страны время - это мелко. Я имею в виду не рост, а мелкую и подлую душонку шоумена. Жаль, что Вова в армии не служил, там таких быстро уму разуму учили. Надеюсь, науку ему преподадут в другом учреждении, куда он попадет после неудавшегося президентства.

Влада відмовилася доставити 100 тисяч захисних костюмів для медиків від Фонду ПорошенкаПарламентська фракція “Європейська солідарність” і “Благодійний фонд Порошенка” продовжують допомагати медикам і підтримувати групу ризику у час пандемії.

Як повідомила народна депутатка Ірина Герашенко в Facebook, фонд закупив ще 100 тисяч захисних костюмів у Південній Кореї, однак представники влади відмовилися посприяти у доставці цього вантажу до України.

“Влада відмовилася сприяти в транспортуванні таких необхідних медиків костюмів, бо це від Порошенка. Тому доставлять їх на декілька тижнів пізніше, зараз Петро Порошенко шукає можливості транспортування цього гуманітарного вантажу”, – повідомила нардепка від “Європейської солідарності”.

За її словами, захисні костюми передадуть у всі регіони України.
Tags: ЗЕорда, Порошенко, благотворительность, захисні костюми, коронавирус, месть, помощь
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments