Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Київ потроху виліковується від ЗЕвірусу

Кияни все більше розчаровуються в ЗЕвладі і свої симпатії знов спрямовують в бік бувшого блоку Петра Порошенка, а зараз "Європейської солідарності". І це ще повна дупа не почалась. Влітку-восени кияни зметуть збанкрутілу владу зелених бариг та мародерів.

Рейтинг симпатій киян на виборах до міськрадиЯкби вибори до Київради відбувалися найближчим часом, найбільше місць там отримала би партія влади "Слуга народу".

Лідером електоральних симпатій на виборах до міської ради є партія "Слуга народу". Її підтримують 22,3% тих, хто визначився і має намір взяти участь у виборах.

18,6% таких опитаних проголосували б за партію "Європейська солідарність", 13,5% – за партію "УДАР", 9,4% – партію "Батьківщина", 7,2% – партію "Опозиційна платформа – За життя", 5,9% – партію "Голос", 3,8% – партію Шарія, 3,2% – партію "Сила і честь".

Рейтинг інших політичних сил – менше 3%. Не визначилися із вибором близько чверті опитаних.

Чергові вибори мера Києва і Київради заплановані на 25 жовтня 2020 року.

Кличко випереджає усіх конкурентів у перегонах за крісло столичного мера


Але ж вибори будуть не найближчим місяцем. З таким темпами зниження на час виборів від рейтингу не залишиться нічого. Самі слуги роблять для цього все, що можуть.

Мдя. Для слуг це повний розгром. Пройшла любов, зав'яли...ну що там у них було?

Піпєц, а за які заслуги? Певне, ще ситі зеленим телелайном

Якщо Господь хоче покарати, то позбавляє розуму. Це збіговисько "моральних потвор " шалено мчить до власної кончини, вони вже більше "політичні трупи", які розкладаються в турборежимі.

Ой, а що таке? Народна любов до "слуг" закінчується? У Львові взагалі не проходять у міську раду, у Києві - стрімко втрачають відсотки і перевагу над іншими.

Схоже, епідемія зеленовірусу в Україні пішла на спад, але уражених ще вистачає...

Або спотворене дослідження, або велика частина населення остаточно втратила розум, бо після удару по лобі граблями знову голосувати за партію люмпенів можна лише спинним мозком, про розум тут не йдеться.


Рейтинг СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНІ НАСТРОЇ КИЯН (4-7 КВІТНЯ)
Tags: Київ, Київрада, Кличко, кияни, местные выборы, партии, рейтинги, соцопросы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments