Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Де всі ці гниди тимошонки, грицонки, смєшонки, тягнибикі, нацжонки?

На захист опозиціонерки Тетяни Чорновол чую лише заяви "ЄС", яка бореться за права і свободу українців. І де всі ці ваші тимошонки, грицонки, смєшонки, тягнибикі, нацжонки? Їх нема, ці маргінали-заробітчани з’являються там і тоді, коли погодять акцію з олігархами чи напряму з фсб.

ОБШУК ТА КРИМІНАЛЬНЕ ПЕРЕСЛІДУВАННЯ ТЕТЯНИ ЧОРНОВОЛ – ЦЕ ЧЕРГОВИЙ КРОК ПОЛІТИКИ РЕВАНШУ, ЯКИЙ ЗДІЙСНЮЄ ВЛАДА ЗЕЛЕНСЬКОГО

Чорновол через суд вимагає від ДБР порушити справи проти Портнова

Обшук та кримінальне переслідування Тетяни Чорновол – це черговий крок політики реваншу, який здійснює влада Зеленського. Влада переслідує не тих, хто вбивав майданівців, – переслідують самих учасників Революції гідності. Безпосередніх співучасників злочинів, яких звинувачують у розстрілах на Майдані, натомість, випускають з-під суду на Росію на вимогу кремля.

Влада цинічно використовує пандемію коронавірусу для обмеження громадянських свободи та переслідування політичних опонентів. Замість того, аби забезпечити лікарів захистом, а аптеки, бодай, елементарними медичними масками влада маскує свій непрофесіоналізм політичними шоу з переслідування опозиції.

Тетяну Чорновол вибрали для переслідування невипадково. Саме вона розслідувала сумнівну поїздку Зеленського до Оману, саме вона проводила розслідування щодо зв’язків Коломойського з фактичним "куратором" ДРБ та ОГП Портновим. Однак, поза сумнівами, після Чорновол влада переслідуватиме і інших учасників Революції Гідності оскільки реванш від Зеленського – це повна зміна цінностей в країні та репресії проти тих, хто уособлює проєвропейський вибір країни.

Партія "Європейська Солідарність" неодноразово наголошувала, що кадрові призначення нової влади, і, зокрема, призначення Бабікова заступником голови ДБР мають на меті не охорону закону, а політичні переслідування опозиції та переосмислення української історії відповідно до пропагандистських лекал кремля.

Сьогодні екс-адвокат Януковича Бабіков обшуковує учасника Революції Гідності за події на Майдані. Які ще докази потрібні аби розуміти кому насправді служать і прислуговують призначенці Зеленського?

Ми вимагаємо від влади припинити політичні переслідування та переглянути сумнівні призначення у силові структури. Ми вимагаємо невідкладно провести прозорі конкурси на посади голови ДБР та Генерального прокурора, які би гарантували виконання закону, а не політичних забаганок влади.

Пресслужба партії "Європейська Солідарність".
Tags: Європейська Солідарність, ДБР, ЗЕорда, Порошенко, Поярков, Чорновіл, вопрос ребром, обыски, репресії
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment