Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

СБУ нашла доказательства работы Пальчевского на банду ФСБ. Не верю, что при Баканове черта посадят

Ось цій торпеді ФСБ Зеленський мовби здавав аналізи. Ця гнида привчала зелений електорат до дурацької фрази "Гаспадін прєзідєнт Зєлєнскій!"
А тепер у їпала-жаба-гадюку щось пішло не так чи ми спостерігаємо чергову виставу кротів Луб’янки.


Вільна Україна

У Андрія Пальчевського (власника Євролаб) СБУ знайшла докази фінансування спецслужбами Росії

1

Ви напевно, вже чули, що нещодавно СБУ проводила обшуки в клініці Андрія Пальчевського Євролаб.
Ну а тепер саме Цікаве. Під час цього самого обшуку спливла дуже цікава Інформація.
Як кажуть обізнані люди, хлопці виявили там факти, прямо підтверджують фінансування нашого "Героя" з джерел, пов'язаних зі спецслужбами Росії.
Що, в принципі, і пояснює його пафос, розкішне і безтурботне життя. Адже росіяни ніколи не скупилися на фінансування своїх людей.

Після цього випадку багато фанатів телебачення та каналів Медведчука 112-й та NewsOne тут же кинулися його захищати.
Адже в цих проросійських ЗМІ Пальчевський позиціонує себе нібито "патріотом" і "борцем за справедливість".

Ну а хто він насправді?

Насправді, СБУ запізнилася з його перевіркою як мінімум років на десять. Адже давним-давно дуже багатьом відомо, що він має російський паспорт і щільно співпрацює з російськими спецслужбами.
Ну а тепер, давайте проведемо невеликий екскурс в Історію.

Пальчевський повертається до Києва з Москви в середині 2000-х, з приходом Ющенка, і спільно з іншим громадянином РФ Кириловим відкриває клініку Євролаб.
При цьому сервер системи управління клінікою знаходиться в РФ, і не виключено, що контролюється ФСБ. (Тут відразу спливає в пам'яті ситуація з аналізами Президента).
У 2009 році, під час спалаху пташиного грипу, Пальчевський з'являється на телеекранах в якості "Медичного світила", а в 2010-му він уже заступник міністра у справах сім'ї, молоді та спорту.
У 2011 він ... - журналіст і ведучий на Першому Національному. Там гостями його програми були, зокрема, заступник голови адміністрації президента РФ, режисер шовініст Нікіта Міхалков та інші цікаві персонажі.

В останні роки Пальчевський все активніше виступає на медведчуківських і російських пропагандистських телеканалах, які завжди гаряче дякує за "можливість висловитися".

Класична консерва

Ну а зараз наш "Герой" мітить в крісло мера Києва. За допомогою друзів з російських спецслужб, намалював собі друге місце в рейтингу симпатій електорату і старанно розіпхати все це на сайти-зливні-бачки.
Він намагається, так би мовити, "Потрапити в двох зайців одним Пострілом" - дискредитувати політичних опонентів і відбілитися в справі з приховуванням позитивних результатів тестів на коронавірус, заявляючи про тиск міфічної "медичної мафії".

Просто фантастичний персонаж
Поруч з яким Остап Бендер і Джеймс Бонд та Штірліц виглядають просто невинними немовлятами ...


Tags: Пальчевский, СБУ, агенты, жаба з гадюкою, консервы, кроты Лубянки, пауки в банке, шпионы
Subscribe

 • Кацапські вурдалаки

  Коли на вершині влади сидить ця сімейка совєцьких вурдалаків, я уявляю мільйоні виборців, в порожнині черепних коробок яких - хробаки замість…

 • Внутрішня окупація

  Цензура у Віслюка перевершила цензуру Януковоща! Проковтнемо це – завтра ЗЕбанда почне судити нас за твіти та вподобайки. ** Російські…

 • Хто виноситиме Зеленського з Банкової?

  Свої же його і винесуть після передозу ** Гунявий ублюдок вже поставив під сумнів Східне партнерство. Це другий куплет кремлівської частушки після…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments